Marek Piekarczyk ZŁAMAŁ zasady The Voice of Poland! Pozostali trenerzy w szoku

i

Autor: TVP Marek Piekarczyk ZŁAMAŁ zasady The Voice of Poland! Pozostali trenerzy w szoku

Marek Piekarczyk ZŁAMAŁ zasady The Voice of Poland! Pozostali trenerzy w szoku

2021-09-17 14:48

Marek Piekarczyk udział w The Voice of Poland, w roli trenera, traktuje jako wielką przygodę. Mówił również, że chce bardziej poznać świat młodych wokalistów. Okazuje się, że legendarny artysta bardzo rozrywkowo podszedł do swojej roli w muzycznym show. W jednym z momentów złamał regulamin programu!

Marek Piekarczyk to chodząca legenda polskiej muzyki rockowej i jak się okazało w trakcie nagrań jeden z najbardziej zaskakujących trenerów obecnej edycji muzycznego talent show TVP2. W materiale wideo będącym zapowiedzią odcinka The Voice of Poland, który wyemitowany będzie 18 września możemy zobaczyć sytuację, która zaskoczyła wszystkich. W trakcie występu jednej z uczestniczek Marek Piekarczyk niespodziewanie wcisnął przycisk obracający fotel Justyny Steczkowskiej. Trenerzy nie kryli swojego zaskoczenia! 

The Voice of Poland 2021: DRUŻYNA Marka Piekarczyka [UCZESTNICY]

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!

Marek Piekarczyk złamał zasady - The Voice of Poland 12

Marek Piekarczyk złamał regulamin muzycznego programu, wciskając przycisk obracający fotel innego trenera. Choć początkowo żartował mówiąc: - Wyjdę ci tam i trzasnę ci grzyba - śmiał się podczas Przesłuchań w Ciemno, czym szczerze rozbawił Justynę Steczkowską. Równie szczerze rockman zaskoczył artystkę, kiedy w trakcie jednego z sobotnich występów, nagle podbiegł do Justyny i uruchomił przycisk obracający fotel. Justyna Steczkowska i pozostali trenerzy wprost osłupieli....

The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]

Jak na zachowanie Marka Piekarczyka zareaguje Justyna Steczkowska? Odpowiedź poznamy w The Voice of Poland już w najbliższą sobotę, 18 września o 20:00 w TVP2. 

Sonda
Czy brakuje Ci Michała Szpaka w "The Voice of Poland"?