Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, piosenki, dziewczyna, kariera, rodzina, Insta. Kim jest?

Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, piosenki, dziewczyna, kariera, rodzina, Insta. Kim jest?
Autor: Universal Music Poland Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, piosenki, dziewczyna, kariera, rodzina, Insta. Kim jest?

Marcin Maciejczak jest objawieniem ostatnich lat. Skromny, wrażliwy, młody chłopak już na początku swojej przygody z muzyką urzekł internautów i widzów muzycznego programu The Voice Kids. Miliony wyświetleń teledysków, tysiące odsłon coverów, to tylko dowód na to, że ten młodzieniec robi furorę. Co trzeba wiedzieć o Marcinie Maciejczaku? Już teraz poznajcie go bliżej.

Spis treści

  1. Marcin Maciejczak - kim jest?
  2. Marcin Maciejczak - wiek
  3. Marcin Maciejczak - wzrost
  4. Marcin Maciejczak - piosenki
  5. Marcin Maciejczak - dziewczyna
  6. Marcin Maciejczak - rodzina
  7. Marcin Maciejczak - Insta
  8. Marcin Maciejczak - The Voice Kids 3

Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, piosenki, dziewczyna, kariera, rodzina, Insta. Wiele osób wciąż się zastanawia, kim jest Marcin Maciejczak. Jeśli szukacie odpowiedzi na to pytanie a dodatkowo chcecie dowiedzieć się więcej na temat młodego wokalisty, to dobrze trafiliście. Marcin Maciejczak od kilku lat rozwija swoje wokalne umiejętności. Widzowie pierwszy raz zwrócili uwagę na tego młodego chłopaka, gdy pojawił się on w programie Mam Talent. Wykonał utwór Zbigniewa Wodeckiego i sprawił, że w oczach jurorów show pojawiły się łzy wzruszenia. Od tamtego czasu nabrał dużej pewności siebie. Marcin Maciejczak nie marnuje czasu i nieustannie chce się rozwijać. W przeszłości tworzył własne interpretacje największych hitów, a przy tym wszystkim realizował teledyski. Jedną z jego ulubionych artystek jest Billie Eilish. 

Marcin Maciejczak - kim jest?

Marcin Maciejczak to wyjątkowy wokalista, który jeszcze wielokrotnie namiesza na muzycznym rynku. Internauci pokochali go głównie za sprawą programu muzycznego dla dzieci, The Voice Kids. Zwyciężył będąc w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Marcin nie wyobraża sobie życia bez muzyki i w przyszłości chciałby występować na największych scenach.

Krystian Ochman jakiego nie znacie! Wywiad o The Voice of Poland, Eurowizji i nie tylko

Marcin Maciejczak - wiek

Wiek Marcina Maciejczaka nie jest tajemnicą. Urodził się on 16 stycznia 2006 w Bartochowie, co oznacza, że w 2021 obchodził 15. urodziny. 

Marcin Maciejczak - wzrost

Ile wzrostu ma Marcin Maciejczak? Młody wokalista, zwycięzca The Voice Kids, nigdy nie ujawniał tej wiadomości. Maciejczak mierzy około 160 centymetrów, co oznacza, że jest nieco niższy od Dawida Kwiatkowskiego, czyli swojego trenera z The Voice Kids.

Marcin Maciejczak - piosenki

Marcin Maciejczak ma na koncie piosenki, które wzruszyły tysiące osób. Wszystko zaczęło się od debiutanckiego singla zatytułowanego Jak gdyby nic. Utwór otrzymał wyróżnienie Złotej Płyty i dotarł na 20. miejsce polskiego airplaya. Następnie wydał utwór Deszcz i bez, Jeśli powiem, Marzenie, a obecnie ostatnim singlem jest piosenka pt. Kaj. Już niebawem usłyszycie kolejny nowy kawałek, który wykonuje młody, uzdolniony artysta. 

Marcin Maciejczak - dziewczyna

Czy Marcin Maciejczak ma dziewczynę? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Ciężko znaleźć odpowiedź na to pytanie, ponieważ sam zainteresowany nigdy nie ujawniał takiej informacji. Wiadomo jednak, że Maciejczak póki co woli skupić się na nauce i rozwijaniu muzycznej kariery. 

Marcin Maciejczak - rodzina

Marcin Maciejczak ma siostrę Olę i rodziców, którzy nieustannie od początku trzymają kciuki za rozwój swojego dziecka. Najbardziej widać to było w muzycznym programie The Voice Kids.

Marcin Maciejczak - Insta

Marcin Maciejczak na Instagramie ma nick @marcinmaciejczak. Artystę śledzi ponad 222 tysięcy osób, a sam obserwuje m.in. Michała Szpaka, Sebastiana Fabijańskiego, Lunę, Marcina Dubiela, czy Alę Tracz i Smolastego.

Marcin Maciejczak - The Voice Kids 3

Swoją przygodę z The Voice Kids 3 rozpoczął na początku stycznia. W Przesłuchaniach w Ciemno oczarował publiczność i odwrócił trzy fotele wykonując hit I'll Never Love Again, Lady Gagi. Ostatecznie zdecydował, że swoje umiejętności będzie szlifować pod okiem Dawida Kwiatkowskiego. W Bitwach wykonał utwór Into You, Ariany Grande i pokonał Julię Totoszko oraz Izę Podgórską. W Sing Off zachwycił Dawida Kwiatkowskiego, który zaprosił go do finału programu. W ostatnim odcinku show Marcin zaśpiewał Rise Like a Phoenix z repertuaru Conchity Wurst. To właśnie z nim Dawid postanowił kontynuować przygodę w ścisłym finale. Panowie wspólnie wykonali piosenkę Plan B. Następnie poznaliśmy singiel Marcina Jak Gdyby nic, który zachwycił nie tylko trenerów, ale także widzów, którzy oddawali liczne głosy. To właśnie dzięki temu Marcin został zwycięzcą trzeciej edycji programu The Voice Kids.

Najnowsze