Marcin Maciejczak przeszedł metamorfozę! Fani nie rozpoznali go na zdjęciach

2021-05-08 11:39
Marcin Maciejczak
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Marcin Maciejczak przeszedł totalną metamorfozę! Artysta opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pokazał się swoim fanom w kompletnie nowej fryzurze. Czy Marcin Maciejczak spodobał się światu w nowym wydaniu? Fani nie byli w stanie go rozpoznać!

Marcin Maciejczak zmienił się nie do poznania? Artysta opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, którym ujął wszystkich swoich fanów. Wokalista ostatnimi czasy stało się bardzo popularne i aktywne na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, na którym cały czas udostępnia swoim wiernym fanom nowe treści. Znakiem rozpoznawczym młodego wokalisty jest burza ciemnych loczków, które zasłaniają zazwyczaj jego czoło. W ostatnim czasie artysta postanowił jednak trochę poeksperymentować ze swoim wyglądem i uczesał się zupełnie inaczej niż zwykle! Marcin Maciejczak wszystkie swoje włosy zaczesał do tyłu, dzięki czemu jego twarz od razu stała się optycznie bardziej szczuplejsza no i co najważniejsze fani w końcu zobaczyli jego czoło! Taka mała zmiana, a tak wiele zmienia - pisali pod postem zafascynowani nowym wyglądem artysty fani. Czy Marcin Maciejczak w tym wydaniu fanom podoba się o wiele bardziej niż przedtem? 

Marcin Maciejczak - Instagram 

Marcin Maciejczak na swoim profilu na Instagramie jest bardzo aktywny! Artysta ma 220 tysięcy fanów obserwujących, a całe jego konto jest oficjalnie zweryfikowane przez aplikację, dzięki czemu wiemy, że jego profil z pewnością jest jego. Wyżej wspomniane zdjęcie Marcina Maciejczaka w nowej fryzurze możecie zobaczyć w artykule poniżej! 

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze