Marcin Maciejczak przeszedł metamorfozę! Fani nie rozpoznali go na zdjęciach

Marcin Maciejczak
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Marcin Maciejczak przeszedł totalną metamorfozę! Artysta opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pokazał się swoim fanom w kompletnie nowej fryzurze. Czy Marcin Maciejczak spodobał się światu w nowym wydaniu? Fani nie byli w stanie go rozpoznać!

Marcin Maciejczak zmienił się nie do poznania? Artysta opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, którym ujął wszystkich swoich fanów. Wokalista ostatnimi czasy stało się bardzo popularne i aktywne na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, na którym cały czas udostępnia swoim wiernym fanom nowe treści. Znakiem rozpoznawczym młodego wokalisty jest burza ciemnych loczków, które zasłaniają zazwyczaj jego czoło. W ostatnim czasie artysta postanowił jednak trochę poeksperymentować ze swoim wyglądem i uczesał się zupełnie inaczej niż zwykle! Marcin Maciejczak wszystkie swoje włosy zaczesał do tyłu, dzięki czemu jego twarz od razu stała się optycznie bardziej szczuplejsza no i co najważniejsze fani w końcu zobaczyli jego czoło! Taka mała zmiana, a tak wiele zmienia - pisali pod postem zafascynowani nowym wyglądem artysty fani. Czy Marcin Maciejczak w tym wydaniu fanom podoba się o wiele bardziej niż przedtem? 

Marcin Maciejczak - Instagram 

Marcin Maciejczak na swoim profilu na Instagramie jest bardzo aktywny! Artysta ma 220 tysięcy fanów obserwujących, a całe jego konto jest oficjalnie zweryfikowane przez aplikację, dzięki czemu wiemy, że jego profil z pewnością jest jego. Wyżej wspomniane zdjęcie Marcina Maciejczaka w nowej fryzurze możecie zobaczyć w artykule poniżej! 

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu
Najnowsze