Marcin Dubiel otworzył salon piękności. Gdzie się znajduje i ile kosztuje wizyta?!

2022-12-09 10:48
Marcin Dubiel otworzył salon piękności. Gdzie się znajduje i ile kosztuje wizyta?!
Autor: screen z YT: Marcin Dubiel/trochę mnie to kosztowało...

Marcin Dubiel zdecydował się na odważny krok! Influencer otworzył miejsce, które łączy piękno ze sztuką. Salon kosmetyczny Marcina Dubiela oferuje usługi z zakresu beauty. Gdzie się znajduje i ile kosztuje wizyta? Sprawdziliśmy!

Marcin Dubiel otworzył salon kosmetyczny! Influencer zdecydował się, zainwestować pieniądze i spróbować sił w zupełnie nowej, dla siebie, branży. Chłopak Natsu otworzył miejsce, które łączy piękno ze sztuką. Marcin Dubiel wspominał o swoich planach już wcześniej. Kilka tygodni temu, podczas jednej z transmisji na żywo poinformował, że szykuje coś oryginalnego i poszukuje pracowników. Jak widać wszystkie plany udało się zrealizować, dzięki czemu każdy, kto chciałby zadbać o siebie, będzie mógł skorzystać z usług salonu kosmetycznego Marcina Dubiela. Nowe miejsce na mapie Warszawy oferuje usługi z zakresu pielęgnacji włosów, paznokci i skóry.

Dubiel i Natsu nie spędzą razem świąt? Para nie wiedziała jak skomentować pytanie od widza!

Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63

Marcin Dubiel - salon piękności

Salon kosmetyczny Marcina Dubiela nosi nazwę L'ARTE i jest reklamowany jest jako dom piękna i sztuki, gdzie nowoczesność flirtuje z klasyką. Jego nieoficjalne otwarcie, dla znajomych i przyjaciół, miało miejsce na początku grudnia.

Przez ostatnie dwa dni intensywnie pracowaliśmy nad tym, żeby otworzyć miejsce, w którym właśnie jestem. (...) Aaa, cieszę się!

Nowe miejsce na mapie Warszawy ma zostać oficjalnie otwarte w 2023 roku. Pomimo tego, na stronie pojawił się już cennik oraz możliwość zapisania na zabiegi. Ceny w salonie kosmetycznym Marcina Dubiela zaczynają się od 49 złotych.

TA wpadka Natsu przejdzie do historii. Nawet Marcin Dubiel poczuł się niezręcznie

Salon Piękności Marcina Dubiela - adres

Salon L'ARTE znajduje się w Warszawie, przy ulicy Poznańskiej 16. W jego wnętrzu dominuje biel, czerń oraz złoto. Wystrój glamour dopełniony jest sporą ilością wielkich luster oraz kolorowych obrazów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze