Maluma - kim jest? Ma miliony fanów, a ty o nim nie słyszałeś!

2017-07-24 16:51
Maluma - kim jest? Ma miliony fanów, a ty o nim nie słyszałeś!
Autor: fot. YouTube.com/shakiraVEVO screen z teledysku na YouTube Shakira - Chantaje (Official video) ft. Maluma

Maluma to gwiazda, którego teledyski w internecie mają kilkaset milionów wyświetleń! Nie znasz go? Koniecznie nadrób zaległości i dowiedz się więcej o nim - już teraz na ESKA.pl

Maluma - kim jest gwiazda mająca miliony wiernych fanów na świecie? Mnóstwo jego hitów z teledyskami na YouTube przekroczyło ponad 700 milionów wyświetleń! Kolumbijski artysta tworzy od 2011 roku i powoli klimatem swoich piosenek wpasowuje się w gusta słuchaczy w Europie. Jednym z jego największych osiągnięć jest nominacja do nagrody Latin Grammy Awards w kategorii odkrycie roku.

Maluma - kim jest?

Maluma, to tak naprawdę Juan Luis Londono Arias. Jego pseudonim to połączenie dwóch pierwszych liter nazwisk jego rodziców i siostry. Urodzony w 1994 roku wokalista z Kolumbii w wolnym czasie zajmuje się pisaniem tekstów dla innych oraz jest projektantem mody. Swój pierwszy utwór z pomocą wujka nagrał mając 15 lat. Pierwszy album pt. Magia wydał w 2012 roku. Tylko w rodzinnej dla artysty Kolumbii otrzymała ona status Złotej Płyty. Drugi krążek pojawił się pod koniec 2015 roku. Wydawnictwo zatytułowane Pretty Boy, Dirty Boy było przełomowe, bo zawierało elementy reggaetonu, popu i muzyki ulicznej. Trzy single znalazły się w TOP 10 Billboard Hot Latin Songs. 

23-letni wokalista z Kolumbii pomimo młodego wieku współpracował z największymi gwiazdami. Pojawił się gościnnie w nagraniu, za które odpowiada Ricky Martin czy ostatnio w Chantaje u Shakiry! Klip wielkimi krokami zbliża się do bariery dwóch miliarda odsłon!

 

Najnowsze