Mali Giganci - finał. Kto wygrał pierwszą edycję? Tego dowiesz się z relacji online na ESKA.pl [VIDEO]

2015-05-03 11:00

Kto wygrał pierwszą edycję Małych Gigantów? Czadersi, a może Klika Rubika? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w relacji online z wielkiego finału Małych Gigantów na ESKA.pl

Mali Giganci - finał: kto wygrał pierwszą edycję talent show dla dzieci? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w relacji online z wielkiego finału Małych Gigantów na ESKA.pl.

Finałowy odcinek Małych Gigantów rozpoczął się od muzycznego występu Olivii w duecie z Margaret. Zdolna dziewczynka zaśpiewała na scenie piosenkę Heartbeat z płyty Add The Blonde. Jurorzy byli zachwyceni ich występem, pochwalili ich niesamowitą energię i luz na scenie, a Oliwia zgarnęła trzy dziesiątki dla Czadersów.

 

Taneczny popis Niny Nowakowskiej i Adama Dróżdża z Kliki Rubika ze wsparciem tancerza Karola Niecikowskiego był drugim występem podczas finału Małych Gigantów. Nina i Adam nie zawiedli - ich show zdobyło aprobatę jury. Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i Kasia Bujakiewicz byli zgodni i wszyscy przyznali tanecznemu duetowi po 10. 

Kinga i Staś pięknie wyrecytowali wierz "Dyzio Marzyciel" autorstwa Juliana Tuwim, a swoimi zabawnymi tekstami po raz kolejny rozbroili nie tylko jurorów, ale także publiczność. Efekt? Trzy dziesiątki za ich występ. 

Kolejny punkty dla Czadersów zdobyła Alicja Rega. Dziewczynka zaśpiewała w duecie z Grzegorzem Hyżym jego hit Na Chwilę

- Mocny głos, piękny głos - podsumowała Agnieszka Chylińska. Wynik nie mógł być inny: trzy razy 10 dla Alicji i Czadersów!

 

Jako kolejna swój piękny taneczny spektakl zaprezentowała 11-letnia Angele Villanueva Jara z Krakowa w towarzystwie tancerza Kuby Jóźwiaka

Czas na Wiktorię z Czadersów. Dziewczynka z wielkim wdziękiem wyrecytowała wiersz "Dwie gaduły" Jana Brzechwy. Swoim występem Wiktoria wywalczyła kolejne 10 punktów dla swojej utalentowanej drużyny. 

Wokalny pojedynek Olivii i Wiktorii w megahicie Shake It Off z repertuaru Taylor Swift to następny wokalny popis uzdolnionych dziewczynek. Trudno stwierdzić, która z nich była lepsza, bo obie były naprawdę fantastyczne. Bitwę wygrała Olivia, czyli Klika Rubika. 

W bitwie tanecznej Angele pokazała układ znany z teledysku do piosenki Sii - Chandelier. Z kolei Nina i Adam zatańczyli choreografię do kawałka 7/11 z reedycji jej ostatniej płyty Beyonce. Pojedynek taneczny wygrała Angel.

Pojedynek najmłodszych uczestników programu Mali Giganci to standardowo quiz. Tych tekstów nie da się powtórzyć. Te zabawne sentencje trzeba usłyszeć na własne uszy. ;) Punkty od Kuby dla Stasia i Kuby. 

W wielkim finale pierwszej edycji wystąpić muszą także mentorzy grup. Aneta Todorczuk-Perchuć zaśpiewała piosenkę Mam tę moc ze ścieżki dźwękowej do disneyowskiego filmu Kraina LoduPiotr Rubik z kolei wykonał piosenkę Pszczółka Maja, którą każdy z nas pamięta z wykonania Zbigniewa Wodeckiego. Rockowa wersja Piotra otrzymała dodatkowy punkt od jury, dzięki czemu Klika Rubika wyszła na prowadzenie. 

 

Ostatnia konkurencja to drużynowe występy. Reprezentując Klikę Rubika Olivia zaśpiewała, a Nina i Adam zatańczyli do przeboju Michaela Jacksona - Beat It

Występ Czadersów to wokalny popis Wiktorii w piosence Whitney Houston - I Have Nothing. Obok niej na scenie pięknie zatańczyła Angel. Kto wygra po ostatniej konkurencji? Kasia Bujakiewicz zagłosowała na Czadersów. Agnieszka Chylińska również postawiła na grupę pod przewodnictwem Anety. Mamy remis 33:33. Kuba Wojewódzki musi zdecydować o tym, kto zwycięży. 

- Dzięki Olivii Klika Rubika wygra ten program - powiedział Kuba. I tak też się stało. Klika Rubika wygrała z Czadersami 34:33

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze