Mali Giganci 2015: kiedy pierwszy odcinek? Zobaczcie, kiedy i o której oglądać Małych Gigantów na TVN

2015-02-17 15:20

Mali Giganci: kiedy zobaczymy pierwszy odcinek nowego show TVN'u? Talent show z udziałem dzieci startuje już w marcu. Dokładna data pierwszego odcina Małych Gigantów i zasady show znajdziecie na ESKA.pl 

Mali Giganci: kiedy i o której pierwszy odcinek? Stacja TVN w wiosennej ramówce startuje z nowym talent show, który zastąpi m.in. Mam Talent i X Factor. Tym razem stacja postawiła na szukanie talentów wśród najmłodszych. Mali Giganci to program, w którym mogą brać udział jedynie dzieci do 12 lat. Pierwszy odcinek Małych Gigantów do zobaczenia już 7 marca 2015 roku (sobota) o godz. 20:00.  

>>>Celebrity Splash: zwiastun programu robi wrażenie!

>>>>Steel Panther robią sobie jaja z Kayne Westa po tym, jak chciał odebrać Grammy Beckowi

Prowadzącym Małych Gigantów został Filip Chajzer, w rolę jurorów wcielą się: Kasia Bujakiewicz, Agnieszka Chylińska oraz Kuba Wojewódzki. Poza nimi będą też trenerzy! Ula Chincz, Natalia Lesz, Czesław Mozil, Olivier Janiak, Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Piotr Rubik będą pomagać dzieciom wypaść jak najlepiej. 

Jakie są zasady Małych Gigantów? Uczestnicy mogą być utalentowani: wokalnie, tanecznie, aktorsko lub recytatorsko. Uczestnicy podzieleni zostaną na kila drużyn, które będą rywalizować ze sobą. W każdej drużynie znajdą się dzieci o różnych talentach. 

deri

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze