Małgorzata Chruściel - kim jest uczestniczka VoP 12? Ten występ zrobił wrażenie!

i

Autor: fot. TVP

Małgorzata Chruściel - kim jest uczestniczka VoP 12? Ten występ zrobił wrażenie!

2021-09-18 20:27

Podczas Przesłuchań w ciemno wykonała utwór z repertuaru Krzysztofa Zalewskiego. Wypadła świetnie! Kim jest Małgorzata Chruściel?

Małgorzata Chruściel - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Trwa wyczekiwana 12. edycji muzycznego show. W programie pojawiają się uczestnicy obdarzeni wyjątkowymi umiejętnościami wokalnymi. Trenerzy w składzie: Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak oraz Tomson i Baron szukają najlepszego polskiego głosu! Czy taki tytuł uzyska Małgorzata Chruściel? Sprawdźcie, kim jest wokalistka! Oto kilka ciekawych informacji.

Veronika Moloshna - kim jest uczestniczka VoP 12? Zdobyła serca wszystkich trenerów!

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!

Małgorzata Chruściel - kim jest?

Małgorzata Chruściel urodziła się 11 grudnia 1991 roku w Rzeszowie. Ukończyła studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Śpiewa i gra w musicalach. Można było zobaczyć ją np. na deskach krakowskiego Teatru Variete w spektaklu Legalna Blondynka.

Małgorzata Chruściel - The Voice of Poland

W programie zaśpiewała utwór Wszystko będzie dobrze i oczarowała Sylwię Grzeszczak oraz Marka Piekarczyka. Jaką drużynę wybrała? Ostatecznie artystka jest w ekipie Sylwii.