Veronika Moloshna - kim jest uczestniczka VoP 12? Zdobyła serca wszystkich trenerów!

2021-09-11 20:12
Veronika Moloshna - kim jest? Uczestniczka The Voice of Poland 12 podbiła serca wszystkich trenerów!
Autor: Fot. TVP

Swoim wykonaniem zachwyciła wszystkich jurorów 12. edycji The Voice of Poland! Kim jest Veronika Moloshna? Oto kilka ważnych informacji.

Veronika Moloshna - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Fani formatu już nie mogli doczekać się powrotu The Voice of Poland. Ku ich zadowoleniu trwa kolejna edycja! Show oglądać można w soboty o godzinie 20. W tym sezonie program prowadzą Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora. Znamy kolejną uczestniczkę programu, która powalczy o nagrodę główną. Ma na nią duże szanse, ponieważ podczas Przesłuchań w ciemno odwróciły się do niej wszystkie fotele. Kim jest Veronika Moloshna?

The Voice of Poland - jak wyglądają i co dziś robią zwycięzcy poprzednich edycji? [GALERIA]

Viki Gabor jako jurorka w The Voice of Poland?

Veronika Moloshna - kim jest?

Veronika pochodzi z Charkowa na Ukrainie. Jest piosenkarką i aktorką.

Veronika Moloshna - The Voice of Poland 12

Podczas Przesłuchań w ciemno Veronika wykonała utwór Lizzo Juice. Występ sprawił, że wszyscy trenerzy chcieli mieć wokalistkę w swojej drużynie. Ostatecznie Veronika dołączyła do zespołu Sylwii Grzeszczak.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze