Maja Cembrzyńska

i

Autor: materiały TVP

Maja Cembrzyńska - kim jest? Tak wyglądała jej droga do finału The Voice Kids 5

2022-04-23 21:51

Maja Cembrzyńska to jedna z kandydatek do triumfu w piątej edycji The Voice Kids. Jest jedną z finalistek z drużyny Tomsona i Barona. Czy przyniesie im drugie z rzędu zwycięstwo? Jej droga do finału była pełna świetnych występów. Przypominamy jej wykonania na wcześniejszych etapach konkursu.

Maja Cembrzyńska ma 13 lat i już bardzo dobrze wie, czego w życiu chce. Karierę wokalną rozpoczęła w wieku 5 lat wygrywając Konkurs Piosenki Przedszkolaka. Od kilku lat kształci się wokalnie i gra na pianinie. Poza śpiewem Maja lubi uczyć się języków obcych: angielskiego i francuskiego. Interesuje się także modą, lubi czytać książki i gotować. Chętnie poznaje nowych ludzi i kocha podróże. Udział w The Voice Kids był jej wielkim marzeniem, które udało się spełnić. Dotarła aż do finałowego odcinka. Jak wyglądały jej poprzednie występy? Sprawdź niżej.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 5 - WYNIKI znane przed emisją programu? Oto mocny dowód

Cleo o współpracy z Dodą, porażkach i The Voice Kids

Maja Cembrzyńska - Przesłuchanie w ciemno

Przygoda Mai Cembrzyńskiej z programem The Voice Kids 5 oczywiście zaczęła się od Przesłuchań w ciemno. Widzowie i jurorzy poznali 13-letnią utalentowaną wokalistkę na castingu, na którym zaśpiewała piosenkę Viki Gabor pt. Superhero.

Maja Cembrzyńska - bitwa

Kolejnym etapem była bitwa. Maja zmierzyła się z dwiema uczestniczkami - Karoliną Kutypa i Marysią Miszk. Dziewczynki zaśpiewały utwór I Don't Want to Miss a Thing. To Mai udało się wygrać i przejść do kolejnego etapu.

Maja Cembrzyńska - sing-off

Ostatnim etapem przed wielkim finałem były tak zwane sing-offy, w których uczestnicy śpiewają te same piosenki, z którymi wystąpili na Przesłuchaniach w ciemno. Ponowne wykonanie Superhero zapewniło Mai miejsce w finale.