Magdalena i Beniamin z X Factor 4: matka z synem zachwycili jury! [VIDEO]

2014-03-07 16:28

Magdalena i Beniamin z X Factor 4 zachwycili jury. Matka i syn w czasie przesłuchania porwali jury swoim wykonaniem piosenki Lady Antebellum - Need You Now. Zdobyli serca jurorów i przeszli do kolejnego etapu. Zobacz ich występ na ESKA.pl!

Magdalena i Beniamin z X Factor 4 zachwycili jury. Sympatyczni uczestnicy w czasie przesłuchania porwali jury swoim wykonaniem piosenki Lady Antebellum - Need You Now. Zobacz ich występ na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Ewa Farna powiedziała, że podziwia Beniamina za to, że przyszedł z mamą, bo niestety większość 17-latków wstydziłaby się wystąpić w programie telewizyjnym ze swoim rodzicem. Czesław dodał, że jak można się wstydzić mamy z taki dobrym głosem. Tatianie Okupnik, jak to powiedziała, wszystko stanęło dęba, łącznie ze łzami w oczach. Kuba Wojewódzki za to postulował nawet ustanowienie dnia Magdaleny i Beniamina!

Ostatecznie Magdalena i Beniamin usłyszeli od jury cztery razy TAK i zakwalifikowali się do kolejnego etapu programu. Duet matki i syna to na pewno oryginalne połączenie jak na talent show. Jak myślicie, czy mają szansę odnieść sukces?

Zobacz występ Magdaleny i Beniamina: