Magda M - będzie kontynuacja! Joanna Brodzik zdradza szczegóły

2017-08-03 19:00

Joanna Brodzik ogłosiła na swoim oficjalnym profilu powrót Magdy M. O co chodzi? Na ESKA.pl sprawdzamy szczegóły dotyczące kontynuacji Magdy M!

Magda M. powraca! Ekscytującą wiadomość dla fanów polskiego serialu z Joanną Brodzik ogłosiła sama odtwórczyni tytułowej roli. Aktorka na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zdradziła szczegóły na temat niespodziewanej kontynuacji miłosnych perypetii sympatycznej prawniczki. Co wiemy na temat powrotu Magdy M.?

 - Stało się! Ciąg dalszy „Magdy M.” ma już swojego wydawcę” – skoro Radosław Figura już oficjalnie ogłosił tę nowinę – nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na dalsze losy Magdy i jej przyjaciół !!! Też z chęcią przeczytacie tę książkę ? #MagdaMwiecznieŻywa - czytamy na fan page'u Joanny Brodzik.
Magda M. powraca! O co chodzi? Kiedy nowe odcinki?

Joanna Brodzik ogłasza powrót Magdy M.

Co prawda aktorka informuje o książce na temat Magdy M., ale wierni fani liczą oczywiście również na nowy sezon kultowego serialu. - Na razie książka, ale... nigdy nie mów nigdy - pisze na swoim profilu Radosław Figura, scenarzysta odpowiedzialny za kontynuację Magdy M. Trzymamy mocno kciuki za to, by nowe przygody Magdy M. trafiły ze stron powieści na ekrany kin lub telewizorów!

Najnowsze