Maciej Rock - wszystko, co musisz wiedzieć o popularnym prezenterze telewizyjnym

2023-01-13 16:36
Maciek Rock
Autor: AKPA Maciek Rock - kim jest, żona, dzieci, kariera, telewizja

Maciej Rock to uwielbiany przez widzów prezenter, znany z takich formatów jak „Idol” czy „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Wiele lat temu zniknął z ekranów i skupił na pracy w radiu oraz życiu rodzinnym. Maciek Rock - ile ma lat, kim jest jego żona, ile ma dzieci - tego wszystkiego dowiesz się z artykułu.

Maciej Rock - wiek, żona, dzieci, kariera, Idol, Instagram - to najczęściej wyszukiwane przez internautów hasła. Maciej Rock przed mikrofonem i na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Nie tylko doskonale zna się na muzyce, ale także słynie z inteligentnego luzu, szczerości i spontaniczności. Widzowie zawsze cenili go również za miłe i serdeczne usposobienie, którym obdarzał uczestników wielu programów przy których pracował. Zdradzamy najlepsze ciekawostki z życia prezentera - jak przebiegała jego kariera, jak wygląda jego życie prywatne, ile ma lat?

Maciej Rock - wiek

Maciek Rock urodził się w Otwocku 13 maja 1978 roku, co oznacza że tym roku będzie obchodził 45 urodziny.

Maciej Rock - edukacja

W swoim rodzinnym mieście ukończył Liceum Ogólnokształcącym im. K. I. Gałczyńskiego. w 1996 roku rozpoczął studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Nie ukończył nauki na SGH.

Maciej Rock - kariera w radiu

Maciek pracę prezentera radiowego rozpoczął w 2000 roku i do 2001 roku można go było usłyszeć na antenie Tok FM. Program nosił nazwę "Sułtani nocy". Prowadził również program informacyjny w radiu Alfa, jednak wstrzymano jego pracę za obrażanie posła AWS. Następnie, w Radiu Kolor był współprowadził poranny program. Po przygodzie z Radiem Kolor połączył swoje siły z Polskim Radiem Bis, gdzie miał swoją audycję zatytułowaną "Mocna Trzydziestka". Zaś od 2013 roku związał się na wiele lat z radiem RMF Maxxx, gdzie codziennie rano można go usłyszeć w audycji "Wstawaj, nie udawaj".

Maciej Rock - kariera w telewizji

Do telewizji Polsat trafił w 2002 roku, gdzie był gwiazdą wielu popularnych formatów - "POPlista", "Przebojowe dzieci", "Fabryka gwiazd", "Się kręci". W latach 2011-2016 dostał angaż w programie "Must be the music. Tylko muzyka". A w pewnym momencie swojej kariery, a było to w 2009 roku, był gospodarzem programu motoryzacyjnego "Autonomia", który można było oglądać na Polsat Play. W jego dorobku znajdziemy również takie formaty jak talk-show "Dzieciaki nie płaczą (2010), czy "Big Brother 4.1 SHOW" (2007). Współprowadził konkursy Miss Polski w 2007, 2008 i 2010 roku, Sylwestrową Moc Przebojów w 2010 roku, czy Sopot Top of the Top Festival w latach 2012-2013. Po wielu latach przerwy przyjął propozycję Polsatu, aby wraz z Maciejem Dowborem poprowadzić nową edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zastępuje Piotra Gąsowskiego.

Maciej Rock - Idol

Maciej Rock największą rozpoznawalność osiągnął w momencie, gdy został prowadzącym "Idola", kultowego już programu, w którym początkujący wokaliści próbowali swoich sił w muzyce. Maciek pojawił się na castingu, gdzie był jednym z 50-ciu chętnych do roli prowadzącego. Producenci programu uznali, że to właśnie Maciek Rock jest idealnym kandydatem na to miejsce. Prezenter zawsze cieszył się dobrą sławą i bardzo pozytywnym odbiorem wśród widzów.

Maciej Rock - żona

Maciek Rock pilnie strzeże swojej prywatności i nie dzieli się szczegółami życia rodzinnego. Wiadomo jednak, że od wielu lat jest w związku małżeńskim z tajemniczą Magdaleną, którą poślubił zaledwie pół roku od jej poznania.

Maciej Rock - dzieci

Maciej Rock i Magdalena mają troje dzieci - Hanę Antoninę (ur. 2007), Antoniego (2009) oraz drugą córkę (ur. 2013).

Maciej Rock - wzrost

Maciek rok jest wysokim mężczyzną. Można sądzić, że ma ok. 180 cm wzrostu.

Maciej Rock - Instagram

Maciek Rock prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie można znaleźć zdjęcia ukazujące, jak wygląda jego życie zawodowe. Na chwilę obecną obserwuje go blisko 10 tysięcy internautów. Znajdziecie go pod nazwą @maciek_rock.

Michał Szczygieł z przytupem rozpoczął 2023 rok. Nowe Sytuacje, tylko na ESKA.pl
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze