Maciej Makuszewski - kontuzja piłkarza, któremu pomaga Agnieszka Chylińska

2017-12-18 12:53
Maciej Makuszewski - kontuzja piłkarza, któremu pomaga Agnieszka Chylińska
Autor: fot. Piotr Matusewicz / East News Maciej Makuszewski - kontuzja piłkarza, któremu pomaga Agnieszka Chylińska

Maciej Makuszewski doznał kontuzji, która pozbawi go gry na Mundialu w Rosji. Co się stało i kto jeszcze go wspiera? Sprawdźcie - na ESKA.pl

Maciej Makuszewski - kontuzja piłkarza poruszyła wiele znanych osobistości. Jedną z gwiazd, która wsparła 28-letniego zawodnika jest Agnieszka Chylińska. Wokalistka nagrała specjalny filmik z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety, potwierdziły się jednak doniesienia, że Makuszewski nie zagra na Mistrzostwach Świata w Rosji 2018. Nikt nie ma wątpliwości, że to duża strata dla naszej kadry.

Maciej Makuszewski - kontuzja piłkarza

Maciej Makuszewski doznał poważnych kontuzji podczas meczu Lecha Poznań z Cracovią, 10 grudnia. Zawodnik 'Kolejorza' niefortunnie wywrócił się na piłce skręcając przy tym staw kolanowy i zrywając dwa więzadła: poboczne strzałkowe i krzyżowe przednie. Maki jest już po operacji i niebawem rozpocznie rehabilitację.

MŚ Rosja 2018 - losowanie grup. TRANSMISJA i WYNIKI

Autor: brak danych

  MŚ Rosja 2018 - losowanie grup elektryzuje polskich kibiców. Po udanych eliminacjach nasi znaleźli się w pierwszym koszyku i na pewno naszymi rywalami nie jest Rosja, Niemcy, Brazylia, Portugalia, Argentyna, Belgia, Francja. 1 grudnia dowiemy się na jakim stadionie mecze rozegra

Maciej Makuszewski - kto wspiera piłkarza?

Maciej Makuszewski dostał wsparcie od kolegów ze swojej drużyny - zadedykowali mu zwycięstwo 3:1 z Termaliką. Piłkarza tuż po operacji we włoskiej klinice odwiedził Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Życzenia Agnieszki Chylińskiej:

 

Najnowsze