M jak miłość: nowa piosenka w serialu! Kto zastąpi Kozidrak?

i

Autor: WBF Beata Kozidrak

M jak miłość: piosenka w serialu! Kto zastąpi Kozidrak?

2018-02-13 15:14

M jak miłość: piosenka z czołówki serialu ma się zmienić! Jaki nowy przebój zastąpi hit Beaty Kozidrak 'Nie pytaj o miłość'?

M jak miłość: nowa piosenka ma zastąpić dobrze znany fanom serialu hit 'Nie pytaj o miłość' Beaty Kozidrak. Ten pomysł związany jest z całkowitą zmianą czołówki, która, zdaniem wielu widzów, wymaga aktualizacji. Co dokładnie zmieni się w czołówce i jaka piosenka ma zastąpić utwór Kozidrak? Czołówka M jak miłość, którą możemy oglądać obecnie, nie była zmieniana już od dłuższego czasu, a w samym serialu pozmieniało się sporo!

M jak miłość: nowa piosenka w serialu

'Nie pytaj o miłość' Beaty Kozidrak mamy okazję słyszeć w czołówce serialu już od 2011 roku. Sama czołówka również nie była zmieniana bardzo długo, a w serialu nie ma już części bohaterów - np. Lucjana Mostowiaka, którego grał zmarły Witold Pyrkosz. Jak donosi Fakt, twórcy postanowili zlecić stworzenie nowej, odświeżonej czołówki, a co za tym idzie, utwór Beaty Kozidrak może również zostać zmieniony, jeśli twórcom spodoba się inna piosenka. 

Póki co nie ma jeszcze oficjalnej informacji dotyczącej tego, jaka piosenka mogłaby zastąpić 'Nie pytaj o miłość'. Macie jakieś typy?

Andrzej Młynarczyk - Tomek z M jak miłość pokaże swoje inne oblicza

Autor: brak danych

  Andrzej Młynarczyk znalazł się na liście uczestników programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W wokalnym show Polsatu, słynny Tomek z M jak miłość pokaże swoje inne oblicza, wcielając się w różne gwiazdy muzyki. Jako aktorowi z dużym dorobkiem, powinno mu to

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE