M jak Miłość - obsada. Aktorzy z M jak Miłość - jak oni śpiewają? [VIDEO]

2015-09-22 12:34

M jak Miłość - obsada. Aktorzy z M jak Miłość potrafią także śpiewać! Zebraliśmy dla Was piosenki wykonywane przez najpopularniejszych aktorów z serialu. Mogą być zaskoczenia - nie wszyscy wiedzą, że jeden z członków obsady wydał swój własny krążek, a pewna aktorka dała głos w jednym z największych przebojów sprzed lat!    

Jak śpiewają aktorzy z M jak Miłość? Obsada M jak Miłość składa się z wielu mniej lub bardziej profesjonalnych aktorów. Niektórzy z nich występują zarówno w serialach i filmach, jak i w teatrze. Okazuje się, że zdarzają się wśród nich także osoby tak wszechstronne, że potrafią także śpiewać - i to czasami całkiem nieźle! Zebraliśmy dla Was kilka piosenek wykonywanych przez członków obsady M jak Miłość. Będą zaskoczenia? Posłuchajcie sami!

Małgorzata Kożuchowska, znana z roli Hanki, nagrała z Radzimirem Dębskim - Jimkiem piosenkę na potrzeby kalendarza Ladies&Gentlemen; 2011!

 

W 2015 roku Kacper Kuszewski, serialowy Marek, wydał cały krążek zatytułowany Album Rodzinny - pochodzi z niego piosenka Imieniny.

Kasia Cichopek i Marcin Mroczek - czyli Kinga i Piotr - zaśpiewali razem piosenkę Piaska - Imię Deszczu.

Nie wszyscy wiedzą, że w przeboju sprzed lat, Klubie Wesołego Szampana, wokalistę Formacji Nieżywych Schabuff, wspomogła wokalnie Małgorzata Pieńkowska - serialowa Marysia!

Paweł Małaszyński, odtwórca roli Marcina Polańskiego - Van Burgen wraz ze swym rockowym zespołem Cochise nagrał już 3 krążki, a planuje czwarty. U nas jednak możecie go posłuchać w łagodniejszym wydaniu - z Magdaleną Różczką.

Basia Kurdej - Szatan, serialowa Joasia, śpiewa w zespole Soul City. W tym roku wystąpiła w Opolu wraz z Rafałem Brzozowskim.