Luna z utworem Virtual Rivers. Posłuchaj nową wersję singla młodej artystki

2021-06-20 11:05 Adrian Rybak
Luna - Virtual Rivers
Autor: Malwina Sulima/ UMG

Po spektakularnym sukcesie związanym z globalną akcją na rzecz kobiet Spotify Equal, do której Luna została wybrana jako jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie oraz związanej z nią premierą Blind, artystka wraca z kolejnym utworem. Virtual Rivers to nowy krok w jej karierze. Czy odniesie sukces?

Luna tym razem dotyka zupełnie innego świata równoległego, jakim jest wirtualna rzeczywistość i wirtualne ja. Virtual Rivers to angielska wersja singla Wirtualne przedmieście. – Czym właściwe jest dla nas dzisiaj rzeczywistość? I jaka ona jest? – pyta Luna. – Virtual Rivers to opowieść o byciu na granicy dwóch światów, wirtualnego i rzeczywistego. Przy czym granica między nimi jest bardzo płynna, a czasem nie do uchwycenia. Zastanawiam się nad tym, czy da się je jeszcze rozdzielić… To utwór o patrzeniu na siebie i otaczający świat przez różne soczewki, z różnych perspektyw - dodaje młoda gwiazda. Do piosenki powstał teledysk, do którego zdjęcia powstawały w przestrzeni Muzeum Etnograficznego w Warszawie podczas wystawy grupy panGenerator Ikony, która obrazuje i zmusza do zastanowienia się nad wpływem cyfrowej sfery życia na nas samych. Zobacz go niżej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 18.06.2021

Luna - wiek, wzrost, piosenki, kariera, chłopak, Instagram

Luna urodziła się dokładnie 28 sierpnia 1999 roku. Zatem artystka ma 21 lat. Piosenkarka nie podaje nigdzie swojego dokładnego wzrostu. Ma na swoim koncie kilka piosenek, które puściła w serwis YouTube. Największy sukces osiągnęły takie utwory jak: Zgaś, Mniej oraz Luna. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła już w 2010 roku. To właśnie wtedy artystka dołączyła do chóru dziecięcego Artos imienia Władysława Skoraczewskiego w Teatrze Wielkim, gdzie uczyła się śpiewu pod czujnym okiem Danuty Chmurskiej. Luna nie zdradza zbyt wiele informacji o swoim życiu prywatnym w mediach społecznościowych, dlatego też nie wiemy czy jej serce już do kogoś należy, czy też nie. Na swoim profilu na Instagramie kryje się pod internetowym pseudonimem musicofluna. Artystka jest tam niezwykle aktywa. Jej konto zasila niespełna 3 tysiące wiernych fanów. 

Najnowsze