Luna śpiewa o tym, co Niewypowiedziane. Artystka wróciła do mrocznych klimatów!

2021-10-28 15:06
Luna śpiewa o tym, co Niewypowiedziane. Artystka wróciła do mrocznych klimatów!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Luna śpiewa o tym, co Niewypowiedziane. Artystka wróciła do mrocznych klimatów!

Lato mamy już za sobą, czas na jesienne klimaty. Luna spędziła to lato bardzo pracowicie i nie pozwala o sobie zapomnieć. Jak brzmi utwór Niewypowiedziane? Przekonajcie się słuchając już teraz.

Dopiero debiutowała na alternatywnej scenie Opola z piosenką Zabierz mnie, a już dostajemy nowy polski singiel Niewypowiedziane. - Po lecie wracam do swojej codziennej nieco mrocznej postaci - przyznaje artystka. - Oddaję Wam opowieść o tym, jak trudno jest być po prostu sobą i przeżywać naprawdę. Czasem pozostajemy bierni z bezsilności, a czasem ze strachu przed wzięciem odpowiedzialności. Płyniemy z prądem i dajemy się ponieść ogółowi, tracąc własny ogląd, zatracając samego siebie. O tym też jest klip do tej piosenki. W klipie w reżyserii Marcina Kopca Luna przez cały czas jest niesiona przez innych ludzi, nieustannie od nich zależna, bezwolna. Od czasu do czasu dotyka ziemi, staje na własnych nogach nigdy jednak nie porusza się samodzielnie. 

bryska & Luna na jednej trasie! Gdzie i kiedy koncerty? [DATY, MIASTA, BILETY]

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Luna - teledysk 

- Jest to też opowieść o tym, co ukryte, podskórne i po prostu niewypowiedziane. O pragnieniach, uczuciach i słowach, które tak trudno z siebie wydobyć - dodaje Luna. Jeszcze w tym roku, poza zapowiadanym EP anglojęzycznym, Luna szykuje kilka niespodzianek, w tym coś w zimowym klimacie oraz duet z najbardziej hipnotyzującą diwą polskiej sceny. Jest na co czekać!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze