DOMY GWIAZD

Luksusowy dom Tomasza Szczepanika w Hiszpanii robi wrażenie! W tle basen i piękne widoki

2024-04-12 9:27

Tomasz Szczepanik ukochał sobie hiszpańską wyspę i to właśnie tam często spędza wakacje ze swoją rodziną. W pewnym momencie postanowił wraz z żoną zakupić na Teneryfie luksusowy apartament, który jest ich oazą spokoju i... formą dodatkowego dochodu. W tle widać basen i zapierające dech w piersiach widoki.

Tomasz Szczepanik nie ma czasu narzekać na nudę. Lider grupy Pectus wiedzie intensywne życie zawodowe. Nie tylko koncertuje ze swoim teamem, ale także zasiada na fotelu trenera piątej edycji The Voice Senior. To właśnie tam razem z Alicją Węgorzewską, Haliną Frąckowiak i Marylą Rodowicz, wybiera najbardziej utalentowanych muzycznie seniorów, dla których wiek to tylko liczba. Spełniają swoje marzenia i pokazują Polsce swój niezwykły talent. Poza pracą na scenie i z kamerami, Tomasz Szczepanik wiedzie normalne życie. Jest kochającym mężem i spełnionym ojcem. Wspólnie ze swoją żoną Moniką Paprocką-Szczepanik wychowuje dwójkę jej dzieci z poprzedniego małżeństwa, a także owoc ich miłości Stanisława.

ZOBACZ TAKŻE: To dla niej uciekł sprzed ołtarza. Wiemy kim jest żona Tomasza Szczepanika

Najlepsze teksty Maryli Rodowicz z nowego The Voice Senior!

Tomasz Szczepanik ma dom z basenem na Teneryfie

Tylko pozazdrościć! Tomasz Szczepanik wraz z żoną tak ukochali Wyspy Kanaryjskie, że kupili sobie apartament na Teneryfie. Wnętrza domu zapierają dech w piersiach i wyglądają naprawdę z klasą, a do tego bardzo luksusowo. Przeważają w nim jasne kolory, a także drewno, które nadaje całości niesamowitego charakteru. W rozmowie z Faktem, żona wokalisty wyjawiła więcej szczegółów na temat ich nowego nabytku, a także dodała iż niewykluczone jest, że gdy dzieci dorosną, to spakują walizki i przeprowadzą się tam na stałe.

To piękny apartament ma 130 metrów, jest kuchnia, salon, dwie sypialnie, łazienki, a jego atutem jest ogromny taras, który zawsze mi się marzył. Ma 60 metrów i jest na nim prywatny basen i grill. Ponieważ my tylko tam bywamy, myślimy też o jego wynajmowaniu, by na siebie zarabiał - zdradziła w Fakcie Monika Paprocka-Szczepanik.

Trener The Voice Senior wypoczywa na Teneryfie od 2017 roku, jednak całkiem niedawno zdecydował się na kredyt w hiszpańskim banku i zakup większego apartamentu. Okazuje się, że ten z basenem i pięknymi widokami jest cały rok na wynajem, a dla małżeństwa jest to idealna okazja do zarobku. Ich mieszkanie położone jest na wzgórzu w niewielkim miasteczku, a panorama z tarasu na którym znajduje się basen, zapiera dech w piersiach i wychodzi prosto na Ocean Atlantycki. W internecie dostępne są zdjęcia hiszpańskiej posiadłości Tomasza Szczepanika i jego żony. Musimy przyznać, że apartament wygląda całkiem nieźle. Zobaczcie jego wnętrza w naszej galerii, którą umieściliśmy dla Was w tym artykule. Znajdziecie w niej także zdjęcia artysty.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Tomasza Szczepanika ma 11 lat. Stanisław to jego oczko w głowie. Podobny do taty?

Listen on Spreaker. Źródło: Luksusowy dom Tomasza Szczepanika w Hiszpanii robi wrażenie! W tle basen i piękne widoki