Lista przebojów dla fanów wiedźmina, magii i czarów. Magiczna PLAYLISTA na Eska.pl [VIDEO]

2015-08-20 14:46
Piosenki o magii
Autor: brak danych Piosenki o magii

Lista przebojów w stylu Wiedźmina to muzyka dla wielbicieli magii. Gra Wiedźmin 3 bije rekordy popularności, jak informuje wydawca w 2 tygodnie sprzedano ponad 4 miliony sztuk gry Wiedźmin 3. Z tej okazji mamy dla was specjalną playlistę!

Lista przebojów gier już zdobyta przez Wiedźmina. Jakie są wymagania gry Wiedźmin 3 wie każdy fan gry, ale czy wśród nich jest muzyka? To nie wymaganie techniczne Wiedźmina - to wymaganie fanów gamingu. Często gra się lepiej przy dźwiękach ulubionej muzyki - mamy dla was muzykę dobraną do gry - opowiada o magii, czarach i tajemnicach. Posłuchajcie

Ciara i Justin Timberlake - Love Sex Magic. W Wiedźminie 3 macie to wszystko - jest i miłość i seks i cała masa magii.

Robin Thicke - Magic. Thicke zasłynął seksownym Blurred Lines - tym razem też jest sexy.

Magic - Don't Kill the Magic. Tytuł bardzo pasujący do gry Wiedźmin 3 - bo w końcu czym jeżeli nie zabijaniem magicznych stworzeń zajmuje się Wiedźmin?

Emii - Magic

Coldplay - Magic. Ta magia jest bardziej sztuczkami. Ale Geralt też ucieka się do tricków, żeby pokonać swoich przeciwników.

Jay Z - Blue Magic

Kind of Magic - Queen. Klasyka piosenek o magii - nie mogło jej zabraknąć w zestawie "magicznych" piosenek. Pochodzi z filmu Nieśmiertelny - kto wygrałby w walce na miecze, Wiedźmin czy Nieśmiertelny?

Najnowsze