Lista Przebojów 2015 - lipiec. Nowe hity lata i gorące premiery! [VIDEO]

2015-07-08 12:59
Lista Przebojów 2015 lipiec
Autor: fot. fragment klipu z YouTube

Lista przebojów 2015 w lipcu - czy to Gorąca 20 czy też Global Lista - to miejsce, w którym można usłyszeć największe i najgorętsze hity których po prostu nie wypada nie znać. Zobaczcie kawałki, które mogą namieszać na naszych listach przebojów i sprawdźcie, przy czym będziemy się bawić tego lata. Jak listy przebojów Radia ESKA wyglądają na początku lipca 2015? Wszystko po kliknięciu!

Jak będzie wyglądać lista przebojów 2015 w lipcu? Gorąca 20 i Global Lista - listy przebojów Radia ESKA serwują dla Was zawsze najlepsze przeboje.Tak będzie też na pewno w przypadku hitów na lato 2015. Na razie wiemy, jak nasze listy przebojów wyglądają na początku lipca - miejscami na szczycie wymieniają się Adam Lambert, Major Lazer, David Guetta i Jason Derulo (pełne notowania TUTAJ>>>). Na Global Liście również rządzi Major Lazer wraz z Taylor Swift i Wizem Khalifą (pełne zestawienie TUTAJ>>>). Miejsca zmieniają się jednak co chwilę, dlatego musicie regularnie śledzić ESKOwe listy przebojów.

Wszystko zależy tu od Was - Redakcja ESKA.pl może tylko obstawiać na wyczucie, co trafi na listy przebojów 2015 w lipcu. I jeżeli mamy gdybać, to stawiamy na poniższe propozycje.

Silento - Watch Me (Nae Nae)

Major Lazer - Powerful (feat. Ellie Goulding & Tarrus Riley)

Anna Naklab feat. Alle Farben & YOUNOTUS - Supergirl

Axwell /\ Ingrosso - Sun Is Shining

 

Najnowsze