Liam Payne, Juicy J i Wiz Khalifa w piosence You!

2016-04-22 18:55
Liam Payne, Juicy J i Wiz Khalifa w piosence You!
Autor: Fot. Instagram Pierwsza piosenka Liama Payne'a po zawieszeniu działalności One Direction

Liam Payne, Juicy J i Wiz Khalifa w piosence You. Czy to zapowiedź solowej kariery muzyka One Direction? Sprawdź, co o całej sprawie mówi Liam Payne.

Liam Payne, Juicy J i Wiz Khalifa w piosence You! Wspólny kawałek muzyków wyciekł do sieci, co było miłą niespodzianką dla wszystkich fanów Liama Payne'a z One Direction. Część fanów zespołu, który w 2015 roku zawiesił swoją działalność muzyczną szybko uznała, że piosenka You może być pierwszym solowym singlem muzyka 1D, a jednocześnie zapowiedzią jego płyty. Artysta jednak szybko ostudził nadzieje swoich fanów komentując wyciek piosenki.

>> ZAYN: Mind of Mine jest lepsza niż płyta One Direction? Sprawdź!

Liam komentuje wyciek piosnki You

Dzień po tym jak kawałek zatytułowany You trafił do sieci Liam Payne postanowił skomentować całe zajście i doniesienia o debiutanckim singlu byłego muzyka One Direction. Za pośrednictwem swojego Twittera artysta wyjaśnił, że utwór, który wyciekł do sieci to tylko nagranie demo, a nie oficjalny singiel. Dodatkowo Liam Payne zaznaczył, że kawałek You powstał w ramach projektu innego artysty. - Usłyszeć, że wydałem singiel to dla mnie niespodzianka. To tylko demo nagrane za pierwszym razem. Zrobiłem je dla kogoś - wyjaśnił Liam Payne. - Chyba muszę lepiej strzec swoich projektów. Wyjaśniając, nie nie mam singla. To, co słyszeliście, to tylko coś, na co wpadłem w weekend - dodał wokalista One Direction.

Just lost another hat here's the new one! Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Liam Payne (@fakeliampayne)

> Jak najlepiej imprezować w ten weekend? Powiedz nam i wygraj smartfona! <

KL

Najnowsze