Leigh-Anne Pinnock z Little Mix zaczyna solową karierę. Nad materiałem pracuje na Jamajce!

2022-06-14 14:54
Leigh-Anne Pinnock zaczyna solową karierę!
Autor: Gille/SilverHub/REX/Shutterstock/EAST NEWS Leigh-Anne Pinnock zaczyna solową karierę!

Wokalistka brytyjskiego girlsbandu Little Mix zaczęła pracę nad własnym materiałem. Leigh-Anne Pinnock pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem na Jamajce, gdzie obecnie spędza wakacje wraz z rodziną i przyjaciółmi. Czy napisze na tropikalnej wyspie kolejny wakacyjny hit? Miejmy nadzieję, że przekonamy się już niedługo!

Po ogłoszonej przez Little Mix przerwie Perrie Edwards i Jade Thirlwall skupiły się na swoim życiu prywatnym. Perrie wychowuje niespełna rocznego syna i podróżuje po świecie z nim i swoim partnerem, Jade spędza czas z przyjaciółmi na festiwalach i wycieczkach po Europie. Leigh-Anne Pinnock, mimo tego, że wychowuje 1-miesięczne bliźniaki szybko wzięła się za pracę nad swoją debiutancką płytą. W lutym tego roku wokalistka podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Warner Records. Podczas pracy nad albumem Leigh-Anne towarzyszy Tayla Parx, która współtworzyła singiel “Sweet Melody” dla Little Mix. Parx pracowała także z Alicia Keys, Chrisem Brownem i Christiną Aguilerą.

To koniec Little Mix?! Zespól ogłasza przerwę w karierze

Julia Żugaj - piosenka Nie sądzę wzruszy do łez. Znamy szczegóły!

Sesje w studiu na Jamajce to coś niesamowitego! - napisała Tayla na Twitterze

Data premiery albumu Leigh-Anne Pinnock nie jest jeszcze znana. Na wszystkie szczegóły na temat jej krążka musimy jeszcze poczekać.

Sonda
Jesteś fanem Little Mix?

Little Mix - przerwa

Przerwa Little Mix nie była niespodzianką dla fanów zespołu.W 2020 roku z zespołu odeszła Jesy Nelson. Później Perrie, Jade i Leigh-Anne koncertowały we trójkę. W międzyczasie dwie z nich zostały matkami. Wiosną 2022 trio udało się w ostatnią trasę koncertową, podczas której wyprzedały między innymi londyńskie Wembley Stadium, by później skupić się na rodzinie i życiu prywatnym. Wokalistki wielokrotnie podkreślały, że wciąż są przyjaciółkami i mają ze sobą stały kontakt. 

Little Mix - początki

Little Mix zaistniały w 2011 roku w brytyjskiej edycji programu X-Factor. Po wygraniu ósmej edycji podpisały kontrakt z wytwórnią Syco Records. Wydały 7 studyjnych albumów i wiele razy podbiły swoimi hitami listy przebojów. Ich najpopularniejsze utwory to między innymi: Confetti, Woman Like Me czy Shout Out To My Ex.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze