To koniec Little Mix?! Zespól ogłasza przerwę w karierze

2021-12-03 18:48 es
Little Mix
Autor: Rex Features/East News

Brytyjski zespół Little Mix jest na scenie od 10 lat. W tym czasie dziewczyny wypuściły mnóstwo hitów i zebrały pokaźne grono fanów. Ci z bólem przyjęli oświadczenie wydane przez grupę... Little Mix zawieszają działalność!

Zespół Little Mix cieszył się dużą sympatią fanów. OD 10 lat brytyjska grupa zdobyła listy przebojów. Jednak od pewnego czasu zaczęły się kłopoty. Z grupy odeszła Jesy Nelson. Pierwotnie chodziło o konieczną przerwę od show-biznesu. Szybko jednak się okazało, że wokalistka chce się skupić na karierze solowej.

Pozostałe trzy artystki - Leigh-Anne Pinnock, Perrie Edwards i Jade Thirlwall także rozwijały własne projekty. Marki odzieżowe, programy telewizyjne oraz... macierzyństwo. Leigh-Anne i Perrie zostały niedawno mamami. W tej sytuacji decyzja grupy nie jest zaskoczeniem...

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Little Mix zawieszają działalność

To wielki cios dla fanów. Choć z drugiej strony, można było się tego spodziewać. Little Mix opublikowały oświadczenie, w którym poinformowały, że po zaplanowanej na kwiecień i maj przyszłego roku trasie koncertowej „Confetti” zrobią sobie przerwę.

Minęło 10 niesamowitych lat, wspaniała przygoda non-stop i czujemy, że nadszedł czas, aby zrobić sobie przerwę, abyśmy mogły się naładować i popracować nad innymi projektami. (...) Nie rozstajemy się - Little Mix zostanie z nami 💫 W przyszłości planujemy więcej muzyki, tras i występów. Stworzyłyśmy z wami tak wiele niesamowitych wspomnień i nie możemy się doczekać, aby stworzyć tak wiele więcej.

Wierzycie, że faktycznie Little Mix wrócą jeszcze po przerwie?

Nie tylko Leigh-Anne i Perrie zostały w tym roku mamami. Kto jeszcze sprawdza się w nowej roli?

NAJNOWSZE