Laura Bączkiewicz

i

Autor: AKPA

Laura Bączkiewicz prawie nie pojechałaby na Eurowizję Junior. Ostatnie dni okazały się kluczowe!

2022-09-29 15:43

To właśnie Laura Bączkiewicz będzie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nie wszyscy jednak wiedzą o tym, że niewiele brakowało by ta rezolutna i utalentowana 11-latka nie zgłosiła się na casting do Szansy na sukces. Historia związana ze zgłoszeniem się nastolatki jest naprawdę zaskakująca.

Eurowizja Junior 2022 zbliża się wielkimi krokami. Już 11 grudnia fani konkursu z całego świata będą mogli obserwować przebieg 20. w historii Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nie jest tajemnicą, że nasz kraj reprezentować będzie 11-letnia Laura Bączkiewicz. Młoda wokalistka, którą poznaliśmy za sprawą jej udziału w programie The Voice Kids, została wybrana zwyciężczynią specjalnego wydania Szansy na sukces i to właśnie ona poleci do Erywaniu, by zawalczyć o kolejne zwycięstwo dla Polski. Nastolatka wykona przed publicznością utwór To The Moon, który został bardzo dobrze oceniony między innymi przez samą Viki Gabor. Mało osób wie jednak o tym, że niewiele brakowało, by Laura Bączkiewicz nawet nie stanęła do walki o udział w Eurowizji Junior. 11-latka wysłała swoje zgłoszenie do Szansy na sukces dosłownie chwilę przed ostatecznym terminem.

Laura Bączkiewicz o wygranej w Szansie na sukces i Eurowizji Junior

Laura Bączkiewicz mogła nie reprezentować Polski!

To właśnie piosenka Laury Bączkiewicz została najlepiej oceniona zarówno przez jurorów, jak i widzów. Co ciekawe, wokalistka zdecydowała się na wysłanie swojego zgłoszenia do Szansy na sukces dosłownie na chwilę przed ostatecznym terminem. O możliwości wzięcia udziału w programie Laura i jej rodzice dowiedzieli się od jej trenera wokalu. 

Dzień po zwycięstwie w Szansie na sukces Laura Bączkiewicz była gościnią Pytania na śniadanie. Tylko u nas zdradziła, czy emocje zdążyły już choć trochę opaść.

Sonda
Myślisz, że Laura Bączkiewicz ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2022?
Listen to "Viki Gabor prezentuje "Barbie" i ocenia szansę Laury Bączkiewicz w Eurowizji Junior! [GOŚĆ RADIA ESKA]" on Spreaker.