Lanberry po raz pierwszy o nadchodzącej płycie! 'Nie mogę się doczekać' [WYWIAD]

2020-07-23 15:27
Lanberry po raz pierwszy o nadchodzącej płycie! 'Nie mogę się doczekać' [WYWIAD]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Lanberry po raz pierwszy o nadchodzącej płycie! 'Nie mogę się doczekać' [WYWIAD]

Lanberry wydała singiel Plan awaryjny, o którym opowiedziała w Radiu ESKA. Jak się okazuje, gwiazda polskiej sceny muzycznej, oprócz pisania utworów dla swoich kolegów i koleżanek z branży, znalazła czas, by zebrać materiał na kolejną płytę. Co wiadomo o nadchodzącym krążku? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

Lanberry wypuściła wakacyjny utwór Plan awaryjny. Artystka, która może pochwalić się ponad 70 mln streamów oraz dwiema Platynowymi i Czterema Złotymi Płytami, proponuje na lato kolejny kawałek. Do utworu powstał klimatyczny teledysk, nagrany w hollywoodzkim stylu lat 60., z zaskakującym zakończeniem. W klipie Lanberry, bawiąc się formą, z przymrużeniem oka opowiada wakacyjną przygodę. Słońce, wiatr we włosach i wakacyjny romans z… nieznajomym. Historia jakich wiele? Zdecydowanie nie – finał tej historii na pewno zaskoczy wszystkich!

Gwiazda o tym wszystkim opowiedziała Hanczakowi. Zdradziła również, po raz pierwszy, szczegóły nadchodzącej płyty! Odpalcie rozmowę poniżej:

Lanberry: zbłądziłam w życiu, ale odnalazła drogę! Artystka wraca z piosenką Plan awaryjny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze