Lanberry olśniewa na TikToku! Gwiazda śpiewa hit Harrego Stylsa

2020-08-13 10:47 Patrycja Obarowska
Lanberry
Autor: Jan Bielecki/East News

Lanberry błyszczy na TikToku! Polska wokalistka udostępniła w sieci swój najnowszy cover do piosenki Harrego Stylsa, która aktualnie jest jego największym hitem! Sprawdźcie na ESKA.pl piosenkę Watermelon Sugar w wykonaniu polskiej piosenkarki!

Lanberry olśniewa swoim głosem na TikToku! Wokalistka opublikowała 12 sierpnia 2020 najnowszy filmik w aplikacji TikTok, w którym wykonuje cover jednej z najpopularniejszych utworów tego lata, a dodatkowo rzuca w stronę widzów pytanie, jaką piosenkę wakacyjną lubią oni najbardziej. Lanberry, to polska, ceniona piosenkarka, która jest uwielbiana za swój muzyczny i unikatowy styl. Tym razem za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępniła fanom informację, która piosenka była bliska dla niej tego lata, po czym sama ją zaśpiewała! O jakim hicie mowa? Wokalistka nagrała cover piosenki Harrego Stylsa - Watermelon Sugar. Teledysk do hitu pojawił się w sieci dwa miesiące temu i został obejrzany w serwisie YouTube ponad 80 milionów razy! 

Lanberry na TikToku

Lanberry uwielbia aplikację TikTok i co chwilę jest na niej aktywna. Ostatni filmik wokalistki, to cover piosenki Watermelon Sugar od Harrego Stylsa, który w jej wydaniu został bardzo dobrze odebrany przez fanów!

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze