Lady Gaga znów szokuje wizerunkiem! Nowa piosenka spełnieniem marzeń fanów

2020-02-27 17:44 MK
Lady Gaga
Autor: YouTube/Lady Gaga

Jeszcze kilka miesięcy temu można było odnieść wrażenie, że po Lady Gadze z czasów The Fame czy Born This Way nie ma już śladu. Wraz z wydaniem albumu Joanne oraz wypuszczeniem filmu Narodziny Gwiazdy, amerykańska wokalistka zmieniła swój styl na bardziej stonowany. Do sieci trafiła jednak zapowiedź klipu Stupid Love, w którym widzimy piosenkarkę w równie szalonym wydaniu, co kiedyś. Więcej na ESKA.pl.

Lady Gaga - nowa piosenka wokalistki to najlepsza rzecz, jaką mogła ona sprezentować swoim fanom w nowym roku. O powrocie muzycznym artystki spekulowano bowiem od miesięcy, jednak nieznane pozostawały żadne konkrety. Za pośrednictwem wideo udostępnionego kilka miesięcy temu w serwisie Instagram, Little Monsters doszukali się sugestii, że najnowszy singiel ich idolki będzie nosił tytuł Stupid Love. Mimo ich licznych próśb, Lady Gaga nie spieszyła się jednak z potwierdzeniem krążących w sieci pogłosek, aż do teraz.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, wykonawczyni hitu Million Reasons podzieliła się z wielbicielami ekscytującą wieścią. Otóż, już w piątek, 28 lutego 2020 roku, swoją wielką premierę będzie miał pierwszy singiel z jej nadchodzącego, szóstego w karierze wydawnictwa studyjnego, określanego przez fanów jako LG6. Zgodnie z podejrzeniami, kawałek nosi tytuł Stupid Love, a w chwili jego premiery, na oficjalnym kanale wokalistki zadebiutuje również nakręcony do niego teledysk. Jego zwiastun robi piorunujące wrażenie!

Lady Gaga - piosenka Stupid Love

Futurystyczne symbole, ekstrawaganckie stroje... Nie, nie, to nie opis kadru któregoś z teledysków Lady Gagi, które powstały w latach 2008 - 2011. Dla wszystkich tych, którzy liczyli na to, że gwiazda pozostanie wierna wizerunkowi, jaki zaprezentowała przy okazji promocji filmu Narodziny Gwiazdy, mamy złą wiadomość. Piosenkarka ponownie zaskakuje pomysłami, a my chcemy więcej i więcej! Zobaczcie zwiastun wideoklipu do Stupid Love poniżej. Będzie hit?

Najnowsze