Lady Gaga na przestrzeni lat

i

Autor: Youtube.com/Lady Gaga; screeny z filmów "Lady Gaga - Million Reasons (Live At Royal Variety Performance)" i "Lady Gaga - Just Dance (Official Music Video) ft. Colby O'Donis"

Lady Gaga zadebiutowała 14 lat temu. Tak zmieniła się przez lata kariery

2022-04-08 15:01

Lady Gaga 14 lat temu wydała swój debiutancki singiel Just Dance. Do świata show-biznesu wkroczyła z przytupem. Stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci przemysłu muzycznego. Z czasem jej wizerunek bardzo się zmienił, a dzisiaj uważana jest za prawdziwą diwę. Zobacz ewolucję słynnej artystki.

Lady Gaga uznawana jest za współczesną królową popu. Zanim jednak osiągnęła prestiż, którym się dzisiaj pochwalić, przeszła długą drogę i wielką ewolucję. Jej kariera zaczęła się 14 lat temu, kiedy wydała swój debiutancki singiel Just Dance. Utwór osiągnął wielki sukces, a później pojawiły się kolejne hity - Poker Face, Paparazzi, Bad Romance, Telephone i wiele innych. W tamtym okresie Gaga lubiła szokować - dziwaczne, odważne stroje, platynowe włosy i kontrowersyjne występy. To już jednak przeszłość. Aktualnie Lady Gaga uważana jest za współczesną diwę sceny muzycznej. Jak wyglądała jej ewolucja przez ponad dekadę?

ZOBACZ TAKŻE: Lady Gaga podziękowała za nagrodę, której NIE dostała. Urocza wpadka gwiazdy rozbawiła internautów

Lady Gaga - jak zmieniała się gwiazda muzyki pop?

Lady Gaga - 14 lat kariery

Lady Gaga od zawsze wywoływała wiele emocji wśród odbiorców. Jedni uważali ją za prowokatorkę i skandalistkę, a inni podziwiali ją jako artystkę. Nie ma jednak wątpliwości, że jej piosenki zna cały świat. Teraz świętuje 14-lecie kariery. W galerii poniżej zobaczysz, jak zmieniła się przez ten czas.

Sonda
Czy Lady Gaga to współczesna królowa popu?