Lady Gaga gwiazdą VMA 2020! Wokalistka zdobyła aż 5 nagród. Zobacz, za co!

2020-08-31 10:11 Patrycja Obarowska
Lady Gaga w sukni Valentino
Autor: SplashNews.com/East News

Lady Gaga gwiazdą VMA 2020! Wokalistka zdobyła aż 5 nagród. Zobacz, za co! Video Music Awards 2020, to nic innego jak niekończąca się lista zwycięzców gali wręczenia nagród! Lady Gaga gwiazdą powyższej imprezy! Wokalistka zdobyła najwięcej statuetek! Zobaczcie, za co na ESKA.pl!

Lista nominowanych gwiazd do MTV VMA 2020, czyli Video Music Awards 2020 została ogłoszona 30 lipca tego roku, a nazwiska, które pojawiały się na niej najczęściej to zdecydowanie Lady Gaga, a także Ariana Grande! Każda z tych wokalistek zgarnęła po dziewięć nominacji, jednak inni artyści, tacy jak Justin Bieber, Billie Eilish, The Weeknd i wielu innych również mieli duże szanse na zdobycie upragnionej statuetki VMA 2020. Mimo wszystkich innych osiągnięć wokalistów, to właśnie Lady Gaga stała się zwyciężczynią tego przepięknego, pełnego emocji wieczoru! Popularna na skalę światową piosenkarka zdobyła aż 5 nagród, gdzie na samym końcu pokazywała swoją radość z sukcesu pozując wśród swoich zasłużonych pięciu statuetek. Ariana Grande również była gwiazdą tego wieczoru. Wokalistka została doceniona na wielu płaszczyznach, jednak zdobyła jedną statuetkę mniej od Lady Gagi.

Lady Gaga gwiazdą MVA 2020

Lady Gaga zdobyła podczas Video Music Awards 2020 aż 5 statuetek i została największą zwyciężczynią tego wyjątkowego wieczoru. Za co została wyróżniona wokalistka? Nagrody, które zdobyła Lady Gaga to:

  1.  Artysta Roku
  2.  Piosenka Roku
  3.  Najlepsza Kolaboracja
  4.  Najlepsze Zdjęcia
  5.  Tricon Award
Hotplota.pl: Lady Gaga, Dakota Johnson i Kylie Jenner randkują. Odmrażanie trwa!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze