Lady Gaga - Do What U Want: teledysk. Fragment w sieci! Dlaczego klip nie został wydany? [VIDEO 18+]

2014-06-18 13:21

Teledysk Lady Gagi do Do What U Want ft. R. Kelly miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Fragment wideo do Do What U Want przedostał się do sieci za sprawą jednej z amerykańskich redakcji plotkarskiej. Premiera nowego teledysku Lady Gagi stanęła więc pod znakiem zapytania. Zobacz nagą Lady Gagę w dwuznacznych scenach i dowiedz się więcej! [18+]

Teledysk Lady Gagi do Do What U Want po kilku miesiącach ciszy po raz kolejny trafił na pierwsze strony portali muzycznych. Wszystko to przez fragment wideo do Do What U Want zamieszczony w sieci przez TMZ.com. Nagranie chcą zobaczyć wszyscy, bo klip miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Po obejrzeniu przecieku, wiemy już dlaczego. Teledysk do Do What U Want to bomba pełna potencjalnych skandali.

Na pierwszy ogień idzie naga Lady Gaga i jej dwuznaczne sceny z udziałem R. Kelly'ego. Amerykański piosenkarz w roli badającego roznegliżowaną gwiazdę lekarza... - ta scena kojarzy się nam z filmami dla dorosłych. Nikomu nie musimy chyba przypominać, że R. Kelly ma także na swoim koncie skandale związane z pedofilią.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?


Oliwy do ognia dolewają również sceny z fotografem Terrym Richardsonem. Plotek na temat jego seksualnych wybryków na sesjach z modelkami także nie brakuje. Czy TMZ.com zdecyduje się na publikację całego nagrania i wywoła prawdziwą burzę? Tego nie wiemy.

Pewne jest natomiast, że Lady Gaga nie chce, żeby teledysk do Do What U Want został wydany. Klip przypomina o ponurym okresie w jej życiu, jak wytłumaczyła fanom na spotkaniu w Nowym Jorku z 19 czerwca 2014 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE