Kylie Jenner w teledysku Tyga do Stimulated. Sprawdź, czego można im zazdrościć!

2015-09-01 15:16

Tyga i Kylie Jenner w jednym teledysku. Raper opublikował najnowszy klip, w którym wystąpiła jego dziewczyna. W teledysku Stimulated poznajemy prywatne życie Kylie Jenner i Tyga? Sprawdź, czego można im pozazdrościć! 

Tyga zna się na promocji. Do swojego najnowszego teledysku do kawałka Stimulated zaprosił swoją dziewczynę Kylie Jenner. Jak wiadomo, Kylie jest jedną z najbardziej rozpoznawanych celebrytek. Jeżeli jakimś cudem nie wiecie, kim jest Kylie Jenner to przypominamy, że to przyrodnia siostra Kim Kardashian, córka byłego mistrza olimpijskiego, który został kobietą Caitlyn Jenner oraz 18-latka, która zdążyła już kilkukrotnie powiększyć usta. 

Tyga - Stimulated: teledysk opływający w luksusy

Nie potwierdziły się plotki dotyczące tego, że klip będzie zawierał ostre sceny między kochankami. Jest wręcz przeciwnie. W teledysku Stimulated wbrew tytułowi panuje senny nastrój, a relacje między Kylie a Tygą mają charakter romantyczny. Co więcej obraz zaprezentowany w nagraniu wideo nie zgadza się z przekazem tekstu: I'm gettin' big, she stimulated (robię się duży, ona jest pobudzona). W zamian za to obserwujemy jak celebrytka czule ściska i głaszcze swego partnera - można tylko pozazdrościć. Wygląda na to, że Tyga chciał pokazać, jak wspaniałe ma życie, w którym Kylie jest jego muzą. Obrazu ideału dopełnia otoczenie - luksusowa rezydencja nad brzegiem turkusowego morza. I tego właśnie można pozazdrościć raperowi ;) 

Tyga - Stimulated - muzyka, którą słyszymy w tle to.... 

Stimulated pochodzi z niedawnego mixtape'u rapera F*k Wat They Talkin Bout. Ostatni album rapera to The Gold Album: 18th Dynasty, który został wydany w czerwcu 2015 roku. Po usłyszeniu i obejrzeniu teledysku do Stimulated wszyscy zastanawiają się, co to za muzyka, którą słychać w tle. Jest to kawałek Roberta Miles'a, który powstał w 1995 roku. Ciekawym wydaje się fakt, że podkład muzyczny nosi tytuł Child. 

>>>Ominęły cię ESKA Music Awards 2015 i czerwony dywan? Zobacz to online za darmo!

Lista przebojów gwiazd ESKA Music Awards 2015 – WŁĄCZ teraz 

 

Najnowsze