Kurzy beatbox z Chin nowym hitem YouTube: koko, koko, Chiny spoko! [VIDEO]

2014-11-18 12:48
kurzy beatbox z Chin... to trzeba zobaczyć!
Autor: fot. YouTube kurzy beatbox z Chin... to trzeba zobaczyć!

Kurzy beatbox z Chin - tak mniej więcej można opisać nowy hit YouTube. Wokalistka przebrana za kurę, która w swojej piosence gdacze i tańczy jak kwoka, swoją szaloną wizją zaraziła już miliony internautów. Wideo, które można opisać trzema słowami - kury, Chiny, beatbox - nie może Was ominąć. Zobaczcie filmik z kurzym beatboxem z Chin na ESKA.pl!

Kurzy beatbox z Chin na YouTube robi coraz większą furorę a w połowie listopada 2014 roku także wśród polskich internautów. To właśnie w listopadzie wideo z kurzym beatboxem z Chin powoli zaczęło krążyć po polskiej części Facebooka i Twittera. Filmik, który można opisać trzema słowami - kury, Chiny, beatbox - mamy dla Was do obejrzenia na ESKA.pl. Czy kurzy beatbox z Chin to nowy hit YouTube? Ponad 6 mln wyświetleń klipu do 18 listopada 2014 roku daje dobre podstawy do viralowej kariery.

Tak duża liczba wyświetleń kurzego beatboxu z Chin na YouTube to zasługa gdaczącej wokalistki, która ruchami naśladuje składające jaja ptaki. Obrazek jest na tyle szalony, że trudno oderwać wzrok od nagrania. Do tego zachęcający do tańczenia bit i powoli każdy z nas staje się fanem kurzego beatboxu.

Film biograficzny o Guns N' Roses - kiedy premiera, kto zagra?

Kto by pomyślał, że kura kojarząca się nam do tej pory z polskim podwórkiem będzie bohaterką hitu z Azji. No cóż, koko, koko, Chiny spoko ;).

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze