Który pasożyt patronuje serialom obfitującym w odcinki? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-10-14 20:36 A.D.
Milionerzy
Autor: Player.pl

Który pasożyt patronuje serialom obfitującym w odcinki? Takie pytanie usłyszał uczestnik programu Milionerzy! Udział w teleturnieju to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę oraz wygrać milion złotych, w bardzo krótkim czasie. Żeby wzbogacić się o niemałą sumkę, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. W tym niewątpliwie pomóc mogą koła ratunkowe - pół na pół, publiczność oraz telefon do przyjaciela, które uczestnicy mają do wykorzystania.

Który pasożyt patronuje serialom obfitującym w odcinki? A. włosień; B. nicień; C. owsik; D. tasiemiec. Takie pytanie usłyszała Olga Gralińska podczas nagrania Milionerów. Program jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 1999 roku. Od samego początku gospodarzem show jest Hubert Urbański, który idealnie sprawdza się w tej roli. W polskiej wersji Milionerów najwyższą nagrodę zgarnęły dotychczas 3 osoby - Krzysztof Wójcik, Maria Romanek oraz Katarzyna Kant-Wysocka. Jak jest poprawna odpowiedź na powyższe pytanie?

Który pasożyt patronuje serialom obfitującym w odcinki? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Jesteście ciekawi, który wariant odpowiedzi jest poprawny? To oczywiście D. czyli tasiemiec. Od jego długości nazywa się czasem ironicznie seriale, których fabuła ciągnie się niekiedy do 1000 odcinków. 

Najnowsze