Która litera symbolizuje krzywe nogi? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-09-18 20:30 k.w.
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

Która litera symbolizuje krzywe nogi? Teleturniej Milionerzy jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 1999 roku. Niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy uważnie obserwują grę uczestników. Zasady programu są proste - aby wygrać, uczestnik musi udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 pytań. Czy uczestniczka 293. odcinka teleturnieju zostanie nowym milionerem? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Która litera symbolizuje krzywe nogi? Odpowiedź na pytanie z Milionerów może zainteresować wszystkich fanów teleturnieju. Aby zgarnąć milion złotych, uczestnicy programu muszą poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Pomóc w tym mogą koła ratunkowe - pół na pół, publiczność oraz telefon do przyjaciela, które są do dyspozycji. Czy uczestniczka 193. odcinka Milionerów będzie ich potrzebować?

Która litera symbolizuje krzywe nogi?

Uczestniczka walczyła o 500 złotych. Aby wygrać, musiała wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) X B) Y C) Z D) V. Poprawną odpowiedzią jest A) X. Czy uczestniczka wybrała właśnie taką odpowiedź? O tym przekonamy się, oglądając 193. odcinek Milionerów, już 18 września 2019 roku, o godzinie 20:55 w TVN.

Najnowsze