KSW 45 - BILETY, ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE

i

Autor: fot. plakat KSW 45 KSW 45 - BILETY, ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE

KSW 45 - BILETY, ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE

2018-06-10 14:42

KSW 45 przyciągnie uwagę kibiców mieszanych sztuk walk! Kiedy i gdzie KSW 45? Kto walczy i po ile bilety na wydarzenie? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

KSW 45 - bilety, zawodnicy, data i miejsce, to tradycyjnie najważniejsze informacje, jeśli chodzi o gale popularnej federacji. Z myślą o wszystkich kibicach i fanach mieszanych sztuk walki podrzucamy je na ESKA.pl! Największa organizacja MMA w Europie wraca do Londynu. 6 października w The SSE Arena, Wembley odbędzie się KSW 45: The Return to Wembley.

KSW 45 - BILETY

Gdzie i po ile kupić bilety na KSW 45 w Londynie? Sprzedaż wejściówek rozpocznie się 7 czerwca o godzinie 11:00 na stronach eBilet.pl i AXS.com. 

KSW 45 - ZAWODNICY

Kto walczy na KSW 45? Popek jest jednym z zawodników, który zapewne pojawi się w okrągłej klatce w Londynie. Pierwsze nazwiska bohaterów KSW 45 zostaną ogłoszone w sobotę, 9 czerwca - podczas KSW 44 w Gdańsku.

KSW 45 - DATA, MIEJSCE

Po znakomitym roku 2017, w którym Federacja KSW zorganizowała jedną z największych gal w historii MMA oraz odwiedziła po raz pierwszy Irlandię, w 2018 wraca do stolicy Wielkiej Brytanii po trzech latach od pierwszej zagranicznej gali KSW - KSW 32: Road to Wembley. Tamtej nocy w The SSE Arena, Wembley zasiadło niemal 10 000 widzów, aby zobaczyć w akcji m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Borysa Mańkowskiego, Tomasza Narkuna, Matusza Gamrota.

Dzięki fenomenalnej produkcji, znanych na całym świecie otwarć i widowiskowym pojedynkom KSW oferuje niezapomniane przeżycie, którego nie da się porównać z żadnym innym wydarzeniem. Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli pokazać nasz niepowtarzalny produkt w Londynie.

KSW 44 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na KSW 44?

Autor: brak danych

  KSW 44 - walki na pewno rozgrzeją kibiców! Kto walczy na KSW 44? Karta walk w całości do sprawdzenia w jednym miejscu na ESKA.pl! Bez wątpienia najgorętszym starciem będzie walka Pudzianowski vs. Bedorf. Najsilniejszy człowiek świata i były mistrz KSW zmierzą siÄ

Nasza poprzednia gala w Londynie była wielkim sukcesem - mówi jeden z właścicieli KSW, Maciej Kawulski. - Jesteśmy zachwyceni, że znów będziemy mogli zaprezentować się naszym fanom na Wyspach. Obiecujemy, że i tym razem karta będzie naładowana czołowymi nazwiskami i wyśmienitymi zestawieniami. Tego nie można będzie przegapić!