KSW 39 - WYNIKI. RELACJA NA ŻYWO

Autor: fot. East News KSW 39 - WYNIKI. RELACJA NA ŻYWO

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

2017-05-28 2:50

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

KSW 39: Colosseum - WYNIKI walk z wielkiego wydarzenia MMA poznacie najszybciej w naszej aktualizowanej na bieżąco relacji online na żywo na ESKA.pl. Znajdziecie też tutaj zdjęcia prosto ze Stadionu Narodowego w Warszawie już w trakcie trwania gali. Walką wieczoru KSW na Narodowym był pojedynek Mamed Khalidov vs Borys Mańkowski. Oprócz nich do klatki weszli także m.in. Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Popek Monster i Robert Burneika.

KSW 39 - WYNIKI I RELACJA NA ŻYWO

00:45 To już koniec naszej relacji online na żywo z gali KSW 39: Colosseum. Dzięki, że byliście z nami!

00:37 Walka Khalidov -  Mańkowski przebiegała na pełnym dystansie. Po trzech rundach sędziowie zdecydowali, że wygrywa Mamed Khalidov! Widzowie nie zgadzają się z taką decyzją sędziów, co słychać po gwiazdach na całym PGE Narodowym.

0:22 A teraz to, na co czekali wszyscy - walka wieczoru Khalidov (Chalidow) vs Mańkowski.

00:08 Pudzianowski - Kowalczyk: Pudzian przez całą pierwszą rundę kontrolował walkę. Uderzał głównie w lewą nogę swojego kolegi z czasów StrongMan. Ostatecznie Pudzian wygrał w drugiej rundzie po tym jak Kowalczyk poddał się.

23:45 Popek dosłownie rozwalił Roberta Burneikę. Walka trwała zaledwie 45 sekund, ale lekarze dość długo musieli tamowac krwawienie z nosa Burneiki.

23:28 Na ring wychodzi Popek Monster!

23:20 Coś niewiarygodnego! Marcin Różalski pokonał Fernando Rodriguesa Jr. jednym celnym ciosem w brodę. Wszystko trwało 16 sekund!

23:07 Czas na walkę z udziałem kontrowersyjnego Różala!

23:05 Siódma walka: Tomasz Narkun - Marcin Wójcik: po czterech minutach wygrał Narkun poprzez duszenie.

22:45 Szósta walka: Łukasz Jurkowski - Rameau Thierry Sokoudjou: walka trwała 3 rundy, a sędziowie uznali, że lepszy był Jurkowski, który wraca po długiej przerwie do klatki.

22:09 Piąta walka: Mateusz Gamrot - Norman Parke. Starcie o pas wagi lekkiej trwało przez trzy rundy. Decyzją sędziów - na punkty wygrywa Gamrot.

21:40 Podczas KSW 39 pojedynki w klatce stoczą jeszcze:

• Mateusz Gamrot - Norman Parke
  • Łukasz Jurkowski - Rameau Thierrym Sokoudjou
  • Tomasz Narkun - Marcin Wójcik
  • Popek - Robert Burneika
  • Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.
  • Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
  • Mamed Khalidov - Borys Mańkowski

21:00 Czas na krótką przerwę, po której nastąpi ogłoszenie najważniejszyh walk wieczoru.

20:58 Czwarta walka KSW 39 na Narodowym: Marcin Wrzosek vs Koike Erbst. Decyzją sędziów wygrał Erbst i tym samym został nowym mistrzem KSW w kategorii piórkowej.

20:23 Walka Michał Kita vs Michał Andryszak: wygrał przez duszenie Andryszak. To starcie trwało zaledwie półtorej minuty!

20:12 O takim wybitnym artyście się nie zapomina. Na gali KSW 39 na Narodowym minuta ciszy dla zmarłego w tym miesiącu Zbigniewa Wodeckiego.

20:08 Drugą walkę na KSW 39 Damian Janikowski - Julio Gallegos przez szybki nokaut wygrał Polak.

19:50 Lipski wygrała w pierwszej rundzie!

19:40 Do pierwszej walki na KSW 39: Colosseum zostało już tylko 20 minut. Staną do niej jedynie kobiety podczas dzisiejszej gali: Adriane Lipski i Diana Belbita. Poniżej możecie zobaczyć, jak aktualnie wygląda płyta PGE Narodowego.

18:20 Pierwsi widzowie powoli zapełniają Stadion Narodowy w Warszawie.