Krzysztof Zalewski - Idol, koncerty, dziewczyna, żona

i

Autor: Fot. wbf Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - Idol, koncerty, dziewczyna, żona. Najważniejsze informacje o wokaliście

2020-09-21 16:13

Krzysztof Zalewski - wszystko co chcecie wiedzieć, ale pytacie tylko Google. W jednym miejscu odpowiadamy na nurtujące Was pytania dotyczące artysty.

Krzysztof Zalewski - kim jest artysta, którego pamiętamy z Idola. Kiedy i gdzie Krzysztof Zalewski gra koncerty? Czy muzyk jest żonaty, a może ma dziewczynę? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące Krzysztofa Zalewskiego autora takich piosenek jak Polsko i Miłość.

Krzysztof Zalewski - Idol

Krzysztof Zalewski to polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. Swoją przygodę z branżą muzyczną Zalewski rozpoczął w 2002 roku biorąc udział w Idolu. Krzysztof Zalewski swoim talentem zachwycił wielu widzów, do tego stopnia, że wygrał drugą edycję muzycznego show Polsatu.

Krzysztof Zalewski - koncerty

Od tamtej pory Krzysztof Zalewski nagrywa własne numery, ale też towarzyszy innym artystom. Jego numery możemy podziwiać podczas koncertów Krzysztofa Zalewskiego. Od września do grudnia 2017 muzyk przebywał w trasie koncertowej Złoto. Wielką popularnością cieszyły się później jego występy w ramach Męskiego Grania 2018. W 2019 Krzysztof Zalewski również był w trasie. Warto śledzić ogłoszenia koncertowe na jego Facebooku.

Krzysztof Zalewski - dziewczyna, żona

Krzysztof Zalewski bardzo dba o swoją prywatność, dlatego mało wiemy na temat jego związków. Wiadomo jednak, że Krzysztof Zalewski jest w związku. Dla swojej partnerki napisał piosenkę Otu. W 2019 roku para doczekała się dziecka.

Krzysztof Zalewski - brat

Bratem Krzysztofa Zalewskiego jest Igor Brejdygant. To  urodzony w 1971 roku uznany scenarzysta, reżyser, fotograf i pisarz. Jest autorem scenariuszów między innymi do filmów Prosta historia o morderstwie, Palimpsest oraz Paradoksu. Jego ostatnią książką jest zaś powieść kryminalna pod tytułem Rysa.