Koza z przeróbki do I Knew You Were Trouble - Taylor Swift podbija YouTube! Zobacz hity z jej udziałem [VIDEO]

2013-02-27 16:14

Hity gwiazd w wersji Goat Edition podbijają YouTube. Koza, którą świat poznał dzięki przeróbce I Knew You Were Trouble - Taylor Swift meczy teraz także w innych muzycznych przebojach. Razem z nią za sprawą sprytnych internautów zaśpiewali Justin Bieber, Katy Perry czy też Usher!

Goat Edition muzycznych hitów zalewa YouTube. Po Gangnam Style i Harlem Shake pora na śpiewającą kozę. Meczący zwierzak zadebiutował w zabawnej przeróbce I Knew You Were Trouble - Taylor Swift. Teraz nową gwiazdę sieci możemy usłyszeć także w innych muzycznych przebojach. Internauci opublikowali już nagrania jej duetów z Justinem Bieberem czy też Usherem.

>>> Taylor Swift w I Knew You Were Trouble śpiewa jak ... koza? Zobacz zabawną przeróbkę przeboju gwiazdy [VIDEO]

Dużą popularnością cieszy się Goat Edition First Of The Year - Skrillexa, gdzie pod dubstepowy bit zameczał cały chór kóz. Idealanym kawałkiem dla umiejętności wokalnych kozy okazał się również Scream & Shout Will.i.am'a i Britney Spears, gdzie krzyczy i wrzeszczy do woli.

Która opcja hitu w wersji Goat Edition podoba się Wam najbardziej? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie! 


Zobacz Baby - Justin Bieber ft. kozy!
Zobacz Firework - Katy Perry ft. koza!
Zobacz Scream - Usher ft. koza!
Zobacz First Of The Year - Skrillex ft. kozy!
Zobacz Scream & Shout - Will.i.am & Britney Spears ft. koza!JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze