Konkurs: zdobądź bilety na koncert O.S.T.R. w Stodole, który odbędzie się 23 marca 2019!

2019-03-14 16:24
OSTR
Autor: Materiały prasowe

Jesteś fanem rapu i hip-hopu? Wybierz się na koncert O.S.T.R. w Stodole, który odbędzie się 23 marca! Bilety możecie zdobyć na ESKA.pl!

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 platynowych i 6 złotych płyt, w tym jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Czterokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej

Zobacz też: O.S.T.R. & DJ HAEM - koncert 23 marca rozpali publikę w warszawskiej Stodole!

Konkurs - wygraj bilety na koncert O.S.T.R. w Stodole, który odbędzie się 23 marca!

Wygraj bilety na koncert O.S.T.R. w Stodole! Mamy dla was 3 podwójne zaproszenia na koncert 23 marca. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Czemu to Ty powinieneś wybrać się na koncert O.S.T.R. w Warszawie? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 14 marca do niedzieli 17 marca 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres konkursy@eska.pl. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 18 marca! Zwycięzców poinformujemy mailowo. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze