Konkurs: wygraj płytę Jess Glynne - Always In Between!

2018-11-13 14:07
Jess
Autor: Okładka oficjalna

Marzysz o płycie Jess Glynne - Always In Between? Teraz może być Twoja! Weź udział w naszym konkursie na ESKA.pl i odpowiedz na jedno proste pytanie. 

Drugi studyjny album jednej z najgorętszych młodych gwiazd popu na Wyspach, pochodzącej z Londynu Jess Glynne, która zasłynęła najpierw z featuringu w piosence Clean Bandit "Rather Be". Płyta "Always In Between" pojawia się prawie trzy lata po znakomitym debiucie londyńskiej wokalistki "I Cry When I Laugh", który sprzedał się w ponad 2 mln egzemplarzy na świecie i przyniósł przebojowe single "Hold My Hand", "Take My Home" oraz "Don't Be So Hard On Yourself".Na debiucie Jess śpiewała i śpiewa o tematach, które są bliskie milionom ludzi na świecie. Album "Always In Between" to z kolei opowieść o akceptacji samego siebie, radzeniu sobie z wielką sławą, presją. Złamane serce powraca jako jeden z tematów. Na płycie można znaleźć brytyjski singlowy numer jeden "I'll Be There", który Jess napisała z Edem Sheeranem, a także drugą singlową piosenkę "All I Am".

Źródło: Materiały prasowe

Ragazzo powraca z gorącym hitem WawaLove! Co zobaczymy w teledysku?

Konkurs - wygraj płytę Jess Glynne - Always In Between!

Płyta Jess Glynne - Always In Between może być Twoja! Mamy dla was 5 płyty. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy wykonać odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Jakie miejsce w Polsce chciałbyś pokazać Jess Glynne? 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy do wtorku 20 listopada 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 21 listopada! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze