Konkurs: Wygraj bilety na film After w Multikinie!

2019-04-02 16:36
After
Autor: YouTube/ Aviron Pictures

After, to film na podstawie światowego bestsellera, który nazywany jest godnym następcom 50 twarzy Greya. Na ESKA.pl możecie zdobyć bilety do kina! Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo…szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

Konkurs: Wygraj bilety na film After w Multikinie! 

Chcecie wybrać się na film After? Bilety możecie zdobyć na ESKA.pl! Mamy dla was 5 podwójnych zaproszeń na film w wybranym Multikinie. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Kto był Twoją pierwszą miłością? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 2 kwietnia do niedzieli 7 kwietnia 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres konkursy@eska.pl. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 8 kwietnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze