Koncert Louisa Tomlinsona w Polsce 2021 wyprzedany w 20 minut!

Koncert Louisa Tomlinsona w Polsce 2021 wyprzedany w 20 minut!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Koncert Louisa Tomlinsona w Polsce 2021 wyprzedany w 20 minut!

Polscy fani nie zawiedli Louisa Tomlinsona. Z dużą niecierpliwością wyczekiwali startu sprzedaży wejściówek, a gdy tylko ruszyła - rozpoczęli walkę o najlepsze miejsca.

Koncert Louisa Tomlinsona w Polsce 2021 - bilety na występ Warszawie wyprzedały się w 20 minut! Koncert artysty zaplanowany jest na 24 sierpnia 2021 roku a zorganizowany zostanie na letniej scenie warszawskiego klubu Progresja. Louis Tomlinson promować nim będzie wydaną w styczniu 2020 roku debiutancką, solową płytę Walls.

Louis Tomlinson w Polsce 2021 - bilety niemożliwe do kupienia? 'Zasady, jak na igrzyskach'

Bartek odebrał Mitsubishi Space Star od Radia ESKA! Zobaczcie jego radość!

Album Walls to otworzył nowy rozdział w karierze artysty. Louis, który razem z One Direction sprzedał ponad 100 milionów płyt, a jego solowe piosenki przesłuchano łącznie ponad miliard razy, nagrywając swoją pierwszą płytę postawił na to, by jak najlepiej wyrazić swoje myśli i emocje, tworząc utwory, które będą ważne zarówno dla niego, jak i dla jego fanów.

Musiałem zrozumieć, gdzie jest moje miejsce. Kiedy dorastałem, popem określano muzykę Arctic Monkeys, Oasis, The Killers i Amy Winehouse. To się zmieniło. Obecnie pop kojarzy się z muzyką urban, która nie do końca do mnie przemawia. Chciałem stworzyć coś, co spodoba się mnie, jak i moim fanom 

- mówi wokalista. Na Walls słychać zarówno inspiracje brzmieniami indie z wczesnej młodości Louisa, jak i bardziej nowoczesne dźwięki electro-popu. Płytę promują single We Made Id, Kill My Mind oraz Don't Let It Break Your Heart. Wydany 31 stycznia 2020 album Walls zadebiutował na 9. miejscu oficjalnej listy sprzedaży w Polsce oraz osiągnął sprzedaż na poziomie złotej płyty.

Najnowsze