Kolumbijscy kibice są mistrzami świata! Pocieszali Polaka po meczu [VIDEO]

2018-06-26 13:50
Kolumbijscy kibice są mistrzami świata! Pocieszali Polaka po meczu [VIDEO]
Autor: fot. AP Photo/Thanassis Stavrakis / EAST NEWS Kolumbijscy kibice są mistrzami świata! Pocieszali Polaka po meczu [VIDEO]

Tuż po porażce Polski z Kolumbią na trybunach stadionu w Kazaniu doszło do niecodziennej sytuacji. Zrozpaczeni kibice polskiej reprezentacji byli pocieszani przez kolumbijskich fanów! Zobaczcie nagranie na ESKA.pl

Mundial 2018 zakończył się dla nas bardzo szybko. Reprezentacja Polski przegrała z Kolumbią 0:3 i już po drugiej kolejce fazy grupowej straciła jakiekolwiek szanse na awans do 1/8 mistrzostw świata w Rosji. Wszyscy fani naszych piłkarzy przed meczem z drużyną z Ameryki Południowej byli podbudowani i mieli nadzieję, że udowodnimy swoją wyższość na boisku. Gdy było wiadomo, że niestety nie mamy szans na odrobienie strat, płakał Kamil Grosicki, ale zrozpaczeni byli przede wszystkim polscy kibice, którzy pokonali tysiące kilometrów po to, by wspierać naszych. 

Mundial 2018 - kibice Kolumbii to mistrzowie

Cały świat obiegły filmiki oraz zdjęcia z trybun stadionu w Kazaniu. Wszystko ze względu na to, że kolumbijscy fani, którzy obserwowali smutek i wewnętrzny ból naszych kibiców, pokazali wielkie serce. W kilku sektorach zaczęli głośno skandować "POLSKA", ale co najciekawsze pocieszać i przytulać polskich miłośników futbolu po porażce. Kolumbijczycy przytulili i dodali otuchy kibicowi reprezentacji, który na meczu pojawił się ze swoim kilkuletnim synem.

Final Six 2018 - terminarz, tabela, grupy, mecze Polaków

Podobna sytuacja spotkała Patryka Lacha. Znany YouTuber, zajmujący się głównie grami FIFA, został pocieszony po meczu przez małego chłopca z Kolumbii. - Nie bądź smutny, to dla Ciebie. Będzie dobrze - po czym podarował mu koszulkę Kolumbii. Patryk, w zamian za ten gest oddał szalik reprezentacji Polski, za co połowa trybun zareagowała brawami i zaczęła go przytulać.

Polska zakończyła swoje zmagania na mundialu odpadając w fazie pucharowej. Do rozegrania pozostał nam jeszcze jeden, trzeci mecz. Już 28 czerwca o godzinie 16:00 zagramy z Japonią w Wołgogradzie. Nasi rywale muszą przynajmniej zremisować, by awansować do fazy pucharowej.

Najnowsze