Kochasz TikToka? Abstra oferują pracę marzeń!

2020-08-13 12:24 EK
Kochasz TikToka? Abstra oferują pracę marzeń!
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News Kochasz TikToka? Abstra oferują pracę marzeń!

Kochasz popularną aplikację TikTok? Obsługując ją czujesz się jak ryba w wodzie? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś tak, to koniecznie musisz przeczytać poniższy artykuł. Znana internetowa grupa Abstra, zamieściła w mediach społecznościowych ogłoszenie dotyczące pracy marzeń. O wszystkich szczegółach przeczytasz na ESKA.pl.

Popularna i uwielbiana aplikacja TikTok z dnia na dzień, gromadzi coraz więcej użytkowników, jak i materiałów wideo. TikTokerzy co chwilę tworzą nowe trendy, virale i choreografie, które okazują się być strzałem w dziesiątkę! Jeszcze nie tak dawno w sieci krążyło wiele pogłosek na temat całkowitego zniknięcia aplikacji w Stanach Zjednoczonych, Australii oraz w Polsce. Jednak czarne chmury zostały rozwiane, a polscy użytkownicy TikToka mogą odetchnąć z ulgą i wciąż tworzyć swoje treści. Przypomnijmy, że na drastyczny czyn zablokowania i zakazania uwielbianej aplikacji przez internautów, zdecydowały się Indie. Co ciekawe, obecnie w Sklepie Play można dostrzec, że muzycznego TikToka pobrało ponad 1 mld osób, co jest wielkim sukcesem.

Popularna i znana grupa Abstra, w której skład wchodzą chłopaki z kanału Abstrachuje, Beksy, Dla Pieniędzy, Foot Truck oraz Nowe Pokolenie zamieścili w swoich mediach społecznościowych, a dokładniej na InstaStories ogłoszenie dotyczące pracy marzeń związanej z TikTokiem. Jak się zgłosić? Co zrobić żeby pracować z najpopularniejszymi youtuberami i największym, niezależnym producentem treści wideo na polskim YouTube? Instrukcję podrzucamy wam poniżej.

TikTok - praca marzeń, jak się zgłosić?

Ogłoszenie dotyczące pracy marzeń związanej z TikTokiem, pojawiło się na InstaStories między innymi u Czarka Jóźwika oraz u dziewczyn z kanału Beksy. Co zrobić, aby wysłać swoje castingowe zgłoszenie? Treść ogłoszenia od grupy Abstra, znajdziecie poniżej.

Jesteś młodą, energiczną i kreatywną osobą? Kochasz tańczyć, a TikTok to Twoja pasja? Szukamy Cię! Pokaż nam swój najlepszy taneczny mix z TikTok'a. Nagranie wyślij na casting@abstra.tv Czekamy! 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze