Klaudia Budner

i

Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Klaudia Budner - uczestniczka programu The Voice of Poland 13

Klaudia Budner - kim jest uczestnika The Voice of Poland 13? Była w półfinale innego programu

2022-09-25 14:55

The Voice of Poland 13 - za nami ostatnie Przesłuchania w ciemno tej edycji. Przed rozpoczęciem Bitew widzowie i jurorzy usłyszeli ostatnich kandydatów. W tym gronie znalazła się między innymi Klaudia Budner. Okazuje się, że wokalistka brała już udział w innych programach talent show, a w jednym nawet dotarła do półfinału.

The Voice of Poland 13 - Klaudia Budner to kolejna uczestniczka tegorocznej edycji programu. Była jedną z ostatnich osób, które pojawiły się na Przesłuchaniach w ciemno. Jej występ nie pozostawił wątpliwości, że to osoba na właściwym miejscu. Na castingu wykonała piosenkę When Your Heart Is Weak. To hit z dyskografii Cocka Robina. Nie ma wątpliwości, że Klaudia ma talent, ale miejsc w drużynach jurorów jest coraz mniej. Czy jej wykonanie było wystarczająco dobre, aby awansować dalej? Sprawdź niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Do The Voice of Poland przyszli osobno. W duecie zachwycili trenerów!

Justyna Steczkowska o swojej emeryturze. Zdradziła jakie ma plany!

Klaudia Budner - drużyna w The Voice of Poland 13

Klaudii Budner udało się przejść do kolejnego etapu programu The Voice of Poland. Nie miała jednak wyboru drużyny, ponieważ odwrócił się tylko jeden z trenerów. Wokalistka trafiła do ekipy Marka Piekarczyka. Co więcej wiemy o Klaudii?

Klaudia Budner - ciekawostki

Klaudia śpiewa od dziecka. Podobnie jak wiele innych osób zaczynała w chórze kościelnym. Polacy mogą ją znać już z innych programów rozrywkowych. Wzięła udział w Must be the music, gdzie udało jej się dojść do półfinału. Później bez większego sukcesu pojawiła się w Mam talent.