Kizo w marcu wypuścił wakacyjny hit! Taxi podnosi temperaturę

i

Autor: Bartek Wiski Kizo w marcu wypuścił wakacyjny hit! Taxi podnosi temperaturę

Kizo wypuścił wakacyjny hit w marcu! Taxi buja i podnosi temperaturę

2023-03-26 12:36

Czy to już wakacje? Słuchając piosenki Taxi można odnieść takie wrażenie, a oglądając teledysk jeszcze bardziej. Kizo postanowił wypuścić letni banger, U jego boku pojawiła się debiutująca artystka, którą poznajemy jako Bletka.

Król wakacyjnych piosenek powrócił! Kizo, czyli Patryk Woziński zdecydował się wcześniej niż rok temu rozpocząć wakacje i wypuścił bujający utwór zatytułowany Taxi. Utwór ten jako pierwsi w Polsce poznaliście słuchając Radia ESKA. Zagraliśmy Wam go przedpremierowo! Raper w nowym singlu zaraża wakacyjnym vibem, a obok niego Bletka, czyli muzyczne odkrycie artysty.

Quebonafide u boku Kubana. Ze wzruszeniem wspomina szybko minione chwile

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Kizo i Bletka - piosenka Taxi

W Taxi usłyszymy nową postać na muzycznej drodze rapera - Bletkę. Młoda piosenkarka, de facto odkryta przez samego Kizo odpowiada w utworze za partie refrenowe. Muzyka to dzieło trójki dobrze znanych rapowej scenie producentów, Adash, Eddie Block oraz BeMelo. Do singla powstał teledysk nakręcony w Marbelli. Za obrazek odpowiada Hype Vision.

Piosenka Taxi zwiastuje nadchodzącą płytę, której data premiery nie jest jeszcze znana. Wszystko wskazuje na to, że niebawem możemy spodziewać się startu preorderu zapowiadanego wydawnictwa.

Sonda
Piosenka Taxi jest lepsza od utworu:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE