Quebonafide u boku Kubana

i

Autor: Spontan Productions / Aleksandra Szmigiel/REPORTER / EAST NEWS Quebonafide u boku Kubana

Quebonafide u boku Kubana. Ze wzruszeniem wspomina szybko minione chwile

2023-03-26 12:36

Nie mogło go zabraknąć na najbardziej wyczekiwanym rapowym albumie tego roku. W najnowszym singlu Kubana - Same zmartwienia - gościnnie pojawia się Quebonafide. Numer wyprodukowany przez Favsta zapowiada płytę Spokój, która pojawi się 24 marca.

Quebonafide u boku Kubana swoją zwrotką rozbił bank! Same zmartwienia to luźna kontynuacja dobrze znanego numeru tych artystów pt. Żadnych zmartwień. W nostalgicznym kawałku artyści wspominają swoją przeszłość i trudne chwile. Singiel zapowiada album pt. spokój, Kubana, który pojawi nakładem założonego przez rapera wydawnictwa dobziludzie. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw w historii polskiego hip-hopu. Wydawnictwo zapowiadały numery Na okrągło, który trafił do zestawienia najchętniej odtwarzanych kawałków przez rozgłośnie radiowe, Jak nie wrócę po północy z udziałem Szpaka, numer z Bedoesem Pamiętam siebie wyprodukowany przez Favsta oraz Magister sztuki.

Oki, Mata i Sobel o byciu najlepszymi w Polsce. Raperzy w jednym teledysku

PRZEDPREMIEROWO: Mikolas Josef dzieli się energią na wiosnę!

Quebonafide i Kuban - piosenka Same zmartwienia

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE