Kizo - piosenka Taxi przedpremierowo, tylko w Radiu ESKA. To będzie hit wiosny 2023!

i

Autor: Kizo & Bletek - Taxi / Spacerange Kizo - piosenka Taxi przedpremierowo, tylko w Radiu ESKA. To będzie hit wiosny 2023!

Kizo - piosenka Taxi przedpremierowo, tylko w Radiu ESKA. To będzie hit wiosny 2023!

2023-03-22 15:15

Kizo na początku 2023 odebrał certyfikat diamentu za album Jeszcze 5 Minut, a także za singiel Disney. Raper nie spoczywa na laurach, a wręcz przeciwnie - chce jeszcze więcej! Właśnie podzielił się z nami kolejnym radiowym bangerem, którym zamierza podbić klubowe parkiety, a także Gorącą 20 ESKI. Jak brzmi utwór Taxi? O czym rapuje Patryk Woziński? Przekonacie się jako pierwsi w Polsce - odpalając Radio ESKA!

Kizo pod koniec 2022 rozpoczął promocję swojej ósmej płyty. Wypuścił utwór Discopolo, który od pierwszych dni premiery cieszył się ogromną popularnością w internecie. 2023, to kolejne wyzwania przed popularnym raperem z Gdańska i tylko w tym roku wypuścił już dwa kawałki pod szyldem MTS Label. Niedawno swoją premierę miał singiel Milord, a także banger zatytułowany Patocelebryta. Czas na czwarty utwór i on może powtórzyć sukces megahitu Disney czy Lot. Ocenicie to sami lada chwila. Zagramy go jako pierwsi w Radiu ESKA i nie możecie tego przegapić! Kiedy premiera Taxi?

RADIO INTERNETOWE - słuchaj ONLINE

Smolasty śpiewa weselne hity!

Kizo - nowa piosenka Taxi

Taxi, czyli tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Kizo. Gościnnie w utworze pojawia się Bletka, a tak naprawdę Aleksandra Bletek. To stawiająca pierwsze kroki na rynku wokalistka mająca na koncie singiel pt. Teraz wiem.

Kiedy premiera piosenki Taxi? Przedpremierowo utwór duetu Kizo & Bletka usłyszycie w środę 22 marca 2023 w ImprESCE. Ekskluzywna i pierwsza w Polsce emisja piosenki po godzinie 19:00! Koniecznie słuchajcie, bo to będzie hit tej wiosny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE