Kizo - piosenka Taxi przedpremierowo, tylko w Radiu ESKA. To będzie hit wiosny 2023!

i

Autor: Kizo & Bletek - Taxi / Spacerange Kizo - piosenka Taxi przedpremierowo, tylko w Radiu ESKA. To będzie hit wiosny 2023!

Kizo - piosenka Taxi przedpremierowo, tylko w Radiu ESKA. To będzie hit wiosny 2023!

2023-03-22 15:15

Kizo na początku 2023 odebrał certyfikat diamentu za album Jeszcze 5 Minut, a także za singiel Disney. Raper nie spoczywa na laurach, a wręcz przeciwnie - chce jeszcze więcej! Właśnie podzielił się z nami kolejnym radiowym bangerem, którym zamierza podbić klubowe parkiety, a także Gorącą 20 ESKI. Jak brzmi utwór Taxi? O czym rapuje Patryk Woziński? Przekonacie się jako pierwsi w Polsce - odpalając Radio ESKA!

Kizo pod koniec 2022 rozpoczął promocję swojej ósmej płyty. Wypuścił utwór Discopolo, który od pierwszych dni premiery cieszył się ogromną popularnością w internecie. 2023, to kolejne wyzwania przed popularnym raperem z Gdańska i tylko w tym roku wypuścił już dwa kawałki pod szyldem MTS Label. Niedawno swoją premierę miał singiel Milord, a także banger zatytułowany Patocelebryta. Czas na czwarty utwór i on może powtórzyć sukces megahitu Disney czy Lot. Ocenicie to sami lada chwila. Zagramy go jako pierwsi w Radiu ESKA i nie możecie tego przegapić! Kiedy premiera Taxi?

RADIO INTERNETOWE - słuchaj ONLINE

Smolasty śpiewa weselne hity!

Kizo - nowa piosenka Taxi

Taxi, czyli tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Kizo. Gościnnie w utworze pojawia się Bletka, a tak naprawdę Aleksandra Bletek. To stawiająca pierwsze kroki na rynku wokalistka mająca na koncie singiel pt. Teraz wiem.

Kiedy premiera piosenki Taxi? Przedpremierowo utwór duetu Kizo & Bletka usłyszycie w środę 22 marca 2023 w ImprESCE. Ekskluzywna i pierwsza w Polsce emisja piosenki po godzinie 19:00! Koniecznie słuchajcie, bo to będzie hit tej wiosny.