KIZO - piosenka DISNEY na lato 2021. To najbardziej wakacyjny klip, jaki zobaczycie!

2021-06-25 17:59
KIZO - piosenka DISNEY na lato 2021. To najbardziej wakacyjny klip, jaki zobaczycie!
Autor: chillwagon.co / screen z teledysku na YouTube: Kizo - DISNEY (prod. Sergiusz & Leśny) / YouTube: Kizo MyToSukces KIZO - piosenka DISNEY na lato 2021. To najbardziej wakacyjny klip, jaki zobaczycie!

Disney - to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Kizo. Popularny raper nie zwolnił tempa po sukcesie z hitem Nasze lato i postanowił wydać najbardziej wyczekiwany utwór przez jego fanów. Choć premiera miała mieć miejsce pod koniec lipca, ten wydał utwór ku uciesze jego słuchaczy miesiąc wcześniej. Premierze kawałka towarzyszył wakacyjny teledysk, który możecie zobaczyć już teraz na ESKA.pl!

Spis treści

  1. KIZO - piosenka DISNEY
  2. Disney - kim jest dziewczyna z teledysku Kizo?

KIZO - piosenka DISNEY wraz z teledyskiem sprawi, że na chwilę odpłyniecie i zapomnicie o codzienności. To poprawiająca nastrój propozycja z mocnym bitem, rapowanymi zwrotkami i śpiewanym refrenem. W muzycznym obrazku Kizo przenosi nas do malowniczych miejsc Barcelony. Fragment klipu, na którym widać całe miasto, realizowany był na dachu popularnego w tym mieście hotelu. 

Rap 20 w Radiu ESKA - zagłosuj i słuchaj w każdy poniedziałek!

KIZO NIE WYTRZYMAŁ! NIE MOGĘ SŁUCHAĆ TYCH KUR** DEBILI! l FAME MMA 9

KIZO - piosenka DISNEY

Disney to trzecia, ale najbardziej wyczekiwana przez fanów jak do tej pory propozycja z nadchodzącego albumu popularnego rapera. Wcześniej płytę, która pojawi się już niebawem, zapowiadał hit Nasze lato z WacToja, którego teledysk w 2 miesiące przekroczył 10 milionów wyświetleń. Piosenka Disney, pod którą podpisuje się Patryk Woziński, czyli Kizo, powstała we współpracy z Patrykiem Leśniewskim, znanym jako Leśny, a także Sergiuszem Pankowiakiem. 

Disney - kim jest dziewczyna z teledysku Kizo?

Disney to gorąca, rapowa propozycja, z niezwykle wakacyjnym teledyskiem od którego nie da się oderwać wzroku. Wszystko to za sprawą malowniczych miejsc, do których zabrał nas Kizo, palm, przejrzystej wody, ale również za sprawą kobiety, która pojawia się u boku rapera. Kim jest dziewczyna z teledysku Kizo? To modelka z Gdańska, Monika Chmielecka. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 215 tysięcy osób. W przeszłości pojawiała się już w klipach innych artystów. Zobaczyć możecie ją chociażby w muzycznym obrazku hitu, który znacie z anteny Radia ESKA, Love Blind od Darii. Monika Chmielecka wcieliła się w rolę Harley.

Kizo - Disney
Autor: chillwagon.co Kizo - Disney
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze